Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #91
    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

    Aga maksta saad? Kui saad, siis märksõna on kasiino kui sulli vaja.

    Comment

    • neeme
      Grinder
      • Nov 2008
      • 540

      #92
      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

      Tegin 30. detsil lõpuks OO'sse konto ära.
      1. jaanuaril tegin deposiidi ja olen poolteist päeva mänginud seal.
      Not very warn welcome:


      Kuna trios rohkem laudu kui OO's ja tundub ka natuke softim, siis kohe triost ei quitinud, aga tundub, et trio ei tahagi et ma quitiks seal.
      1. jaanuari graph:

      Comment

      • ment52
        Politseidokumendiga kusjuures!
        • Oct 2008
        • 1270

        #93
        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

        soh

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #94
          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

          Algselt postitas neeme Vaata postitust
          Tegin 30. detsil lõpuks OO'sse konto ära.
          1. jaanuaril tegin deposiidi ja olen poolteist päeva mänginud seal.
          Not very warn welcome:
          Samas võiks ütelda ka:"Seems like a warning sign" Viimasel ajal millegipärast satun alati teksti lugedes mingitele pisiasjadele pidama- nii lahe.

          Comment

          • Relamz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1467

            #95
            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

            Ei tea kas eestlane? -> http://www.pokertableratings.com/ong...ch/nokib+hasti

            Comment

            • Loksutaja
              Õpihimuline Mängur
              • Jun 2010
              • 448

              #96
              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
              Samas võiks ütelda ka:"Seems like a warning sign" Viimasel ajal millegipärast satun alati teksti lugedes mingitele pisiasjadele pidama- nii lahe.
              Tee 2-3 kuud pausi.

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #97
                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                korralikud karakterid.

                varasem looming ehk suht pealiskaudne labasus aga viimasel ajal väga peened nõelamised.
                Last edited by con; 02.01.12, 19:40.

                Comment

                • qjet
                  Grinder
                  • Apr 2009
                  • 806

                  #98
                  Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                  Paistab, et sain ka rongilt maha.

                  Comment

                  • Karelkorm
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 856

                    #99
                    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                    starsi happy hour hakkab nüüd v? ma ei tunne kella

                    ... mkm, 11:00 hakkab
                    Last edited by Karelkorm; 02.01.12, 21:05.

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #100
                      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                      Kirjutada pikk jutt ja siis natuke selle üle mõtelda ja ära kustuda, teha ctrl-z ja see uuesti tagasi tuua ning siis ikkagi ära kustuda ja otsustada, et on ka paremaid mõtteid, mida teistega jagada- see on cool.
                      MOM- i did it- enne mõtle ja siis ütle!

                      Comment

                      • JaanusX
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2010
                        • 392

                        #101
                        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                        Algselt postitas miksnii Vaata postitust
                        Ehk leidub siin targemaid, kes oskavad aidata,
                        Probleem siis selline, et tulin inglismaalt tagasi eestisse, ja kõik raha on siis inglise kaarti peal,
                        ja see panga kaart siin millegi pärast ei tööta (automaatides) tegemist siis visa depit kaartiga.
                        Any ideas ?
                        Yo kui seda näed võta ühendust.... ma veel Tartus - teeme joogid

                        Comment

                        • iicacii
                          Julm Donk
                          • May 2009
                          • 25

                          #102
                          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                          keegi viimase aasta deucescrackedi MTT/STT videosid on vaadanud? Kas on midagi head, et peaks üheks kuuks regama?

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #103
                            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #104
                              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                              Mis see? Camule naine?

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #105
                                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                                no tuleb ju mehele valikuvabadust ja variante tutvustada.. duckface olevat tänapäeval väga in.. eriti venemaal..

                                Comment

                                Working...