Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #76
    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

    Algselt postitas inward Vaata postitust
    Originaalsed ma eeldan, kindel pole.
    Kui samad programmid sisuliselt, siis tõesti ehk vahet pole. Minul on lihtsalt exceli kogemus, seepärast soovitasin :). Õppejõud informaatikas õpetas meid ikka MO (word, excel ja pp) järgi mitte OO.
    Imo on OO lihtsalt MO vabavaraline kloon. Wordi läks mul minevikus töös minimaalselt vaja, kuid Exceliga kaasnes paratamatult ka Powerpoint.

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #77
      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

      tahtmise korral võib tasuta saada koju nad mõlemad. struktuur ikka natuke erinev(käsklused ja menüüd jne), mõtlen, et kumba kasulikum õppida(rohkem võimalusi oskust rakendada)

      Vahet neil väga tõesti pole. MSo pisut fancym ja veits mugavam ehk.

      ehk siis "kumba kasutatakse rohkem?"

      teeks nad mõlemad ilma vaevata selgeks.
      Last edited by con; 01.01.12, 22:54.

      Comment

      • Maxi
        Pokkerihai
        • Nov 2010
        • 1849

        #78
        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

        Oleneb mis tasemel sa seda kasutama hakkad, kui lihtsalt tabeltöötlus ja funktsioonid siis pole vahet ja tööjuures saad ka alati teha calciga mida sa eelnevalt harjutanud oled, aga kui harjud exceliga´ga ära ja äkki öeldakse, et meil calc siis on ikka jama alguses.

        Comment

        • pokertimmu
          Räme Fish
          • Nov 2011
          • 6

          #79
          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

          in until the inevitable burnout. at 6,9k for now though.
          ment52 2+2 Supernova Elite 2012 teemas, gl

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #80
            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

            Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
            Head uut kõigile!!!!!

            Sai vana aasta sees veel esimest korda kasinnis ära käidud.. 4.9€ maha gambeldud :D
            Ja nikitheone.. kui sa olid seal patrickus, siis sa olid sa kurt.. peale uusaasta paugutamist läksime patrickusse mingi kella 1 aeg? ja karjusime NIKI NIKI NIKI! keegi ei tahtnud omaks võtta :D
            ju siis olin suitsul :( + ega seal patrickus midagi ei kuulnud ka
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • Maxi
              Pokkerihai
              • Nov 2010
              • 1849

              #81
              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

              Kas online riiete/muu mudru ostmisele on ka mingid affiliate teemad olemas? et näiteks mingi saidi kaudu regad, saad mingeid free shiping kuponge või discounte, või et siis näiteks mingi rakeback :)

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #82
                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                Otsin Statoili rakeback diili. PM mulle infiga. Samas ei ütleks ära ka Selveri diilist.

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #83
                  Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                  Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                  Kas kellegil teisel pole tulnud postkasti kirja+CD'd virtualcasino.com'ilt? Täiesti ajuvaba, saadeti mingi kuradi pask reaalselt postkasti, kuigi never pole mingeid kasiinomänge mänginud ja pole kuhugi registreerinud. Insta sõimukiri läks teele ja väga tahaks teada kes minu andmeid lekitas.
                  Mulle ka tuli, aga endaarust ka pole kuskile registeerinud..

                  Comment

                  • Maxi
                    Pokkerihai
                    • Nov 2010
                    • 1849

                    #84
                    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                    Statoili diil on täitsa olemas, aga suunatud pigem ärikliendile (loe: eraklient ei suuda piisavalt rake geneda)

                    http://www.statoil.ee/ariklient/ ja sealt saab ka hinnapakkumise küsida

                    Selveril on lihtsalt kliendikaart :)



                    Nüüd keegi vastake minu küsimusele :D

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #85
                      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                      Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                      Statoili diil on täitsa olemas, aga suunatud pigem ärikliendile (loe: eraklient ei suuda piisavalt rake geneda)

                      http://www.statoil.ee/ariklient/ ja sealt saab ka hinnapakkumise küsida

                      Selveril on lihtsalt kliendikaart :)



                      Nüüd keegi vastake minu küsimusele :D
                      Selveril ei ole imo kliendikaarti.

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #86
                        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        Selveril ei ole imo kliendikaarti.
                        Partnerkaart on :P

                        Comment

                        • IsandJoberst
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2008
                          • 326

                          #87
                          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                          Selveril ei ole imo kliendikaarti.
                          Partnerkaart

                          Comment

                          • miksnii
                            Grinder
                            • May 2009
                            • 580

                            #88
                            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                            Ehk leidub siin targemaid, kes oskavad aidata,
                            Probleem siis selline, et tulin inglismaalt tagasi eestisse, ja kõik raha on siis inglise kaarti peal,
                            ja see panga kaart siin millegi pärast ei tööta (automaatides) tegemist siis visa depit kaartiga.
                            Any ideas ?

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #89
                              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                              pankaüleganet ei saa siis teha?

                              Comment

                              • Tylos
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 340

                                #90
                                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                                tegemist pole vist siis visa depit kaartiga vaid ehk visa cashboind kaartiga mis lubab raha võtta vaid oma panga automaadist

                                Comment

                                Working...