Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #31
    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

    Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
    Kas kellegil teisel pole tulnud postkasti kirja+CD'd virtualcasino.com'ilt? Täiesti ajuvaba, saadeti mingi kuradi pask reaalselt postkasti, kuigi never pole mingeid kasiinomänge mänginud ja pole kuhugi registreerinud. Insta sõimukiri läks teele ja väga tahaks teada kes minu andmeid lekitas.
    Mulle tuli ka. Kui saad andmete kohta teada midagi, siis võid mullegi teada anda.

    Head uut!!

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #32
      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

      Head uut aastat.

      Laps juba tegi mulle uueaasta kingi ka. Läksin poodi tiiru. Laps ronis tooli peale, sealt edasi läks mu arvutisse ja kallas pool tassi kohvi mu 700 EURisele ( jah 700 euri nagu hotcocalgi ) DELLi klaviatuurile.
      Tore oli, et keegi ei märganud ka. Keerasin läppari teistpidi ja igaltpool tuli seda peris kenasti ikka.
      Täiesti ime, et tööle läks nüüd üldse. Pani elu villast ka alguses. Pildus mingit IDT audio centerit mul väga pikalt ette. EI saanudki. Panin processist kinni ja tegi uuesti kohe lahti. Ja tekitas mega laggi arvutis ka veel. Nüüd õnneks korraks.
      huh :S. Nupud kleepuvad veel kenasti.

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #33
        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

        Head Uut Aastat ja kõike muud ka mis hea on. Samuti kaine aastavahetus ning ei vaadanud isegi ilutulestikku :)

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #34
          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

          Algselt postitas yolpa Vaata postitust
          Teeks oma päeviku siia foorumisse? oleks keegi huvitatud üldse?
          Jaaa, pokkerist pole vajagi rääkida.

          Comment

          • Tylos
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 340

            #35
            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

            Head uut ja palju õnne kõigile sünnipäevalastele,sealhulgas ka mulle
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Maxi
              Pokkerihai
              • Nov 2010
              • 1849

              #36
              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

              Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
              Head uut aastat.

              Laps juba tegi mulle uueaasta kingi ka. Läksin poodi tiiru. Laps ronis tooli peale, sealt edasi läks mu arvutisse ja kallas pool tassi kohvi mu 700 EURisele ( jah 700 euri nagu hotcocalgi ) DELLi klaviatuurile.
              Tore oli, et keegi ei märganud ka. Keerasin läppari teistpidi ja igaltpool tuli seda peris kenasti ikka.
              Täiesti ime, et tööle läks nüüd üldse. Pani elu villast ka alguses. Pildus mingit IDT audio centerit mul väga pikalt ette. EI saanudki. Panin processist kinni ja tegi uuesti kohe lahti. Ja tekitas mega laggi arvutis ka veel. Nüüd õnneks korraks.
              huh :S. Nupud kleepuvad veel kenasti.
              vut vut homme kiiresti teenindusse või spetsialisti kätte, suhkur sööb lapaka nädalaga läbi. emaplaat tuleb ära puhastada või muidu on õhtal.

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #37
                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                Üks õlle ja pea ei valutagi :)

                Head uut aastat!!!!!
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #38
                  Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                  2 shampust pigem

                  Comment

                  • harryahven
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1964

                    #39
                    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                    Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                    Mees kui me näeme, siis ...
                    ro sham po! lol

                    sulle, siimule, mahimmile, andule, laasile, kassule, yollule ja teistele PPdele kõike kõige paremat uuel aastal!

                    jube värdjas olla, et muud moodi soovida, insta sliipi ja yollu tee päevik obv

                    Comment

                    • viki
                      Grinder
                      • Apr 2010
                      • 893

                      #40
                      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                      Nii pikka ja tüütut küsimustikku,kui rahva ja eluruumide loendus 2011 pole ammu täitnud.

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #41
                        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                        Head uut aastat Teile, kallid mängusõltlased.

                        Parimat soovides, Teie FULL TILT!

                        Comment

                        • MTTSNG
                          Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                          • Sep 2011
                          • 621

                          #42
                          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                          Head Uut Aastat ja kõike muud ka mis hea on. Samuti kaine aastavahetus ning ei vaadanud isegi ilutulestikku :)
                          eriti haige inimene

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #43
                            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                            Ma oleks ka peaaegu lõõska lasknud kl 0000, problem? selles sitas nkn erilist pole midagi, ennem on iga reede eriline

                            Comment

                            • con
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1954

                              #44
                              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                              Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
                              eriti haige inimene
                              ?

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #45
                                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                                Algselt postitas con Vaata postitust
                                ?
                                tekkis sama mõte

                                Comment

                                Working...