Re: Kurgumandlid ja nende eemaldamine
Mul oli umbes 4 kuud tagasi opp. Kerge köha tõttu lükati mitu korda edasi. Ja väga hea, et lükati, sest taastumise ajal kasvõi kerge köha oleks päris vastik. 2 nädalat pärast oppi hakkas mul haavadest verd jooksma, mingid katud vms eemaldusid siis.
Arbuusi ja mannaputru oli norm süüa. Alla võtsin umbes 5 kilo.
Ja valuvaigisteid on üpris kole võtta..
Mul oli umbes 4 kuud tagasi opp. Kerge köha tõttu lükati mitu korda edasi. Ja väga hea, et lükati, sest taastumise ajal kasvõi kerge köha oleks päris vastik. 2 nädalat pärast oppi hakkas mul haavadest verd jooksma, mingid katud vms eemaldusid siis.
Arbuusi ja mannaputru oli norm süüa. Alla võtsin umbes 5 kilo.
Ja valuvaigisteid on üpris kole võtta..
Comment