Re: Nõuandeid auto ostmisel!
Std suured sakslased. Ise vaataks audi poole. mingi 10a vanad mudelid peaks ilusti hinnaklassi jääma. Kui mugavus põhiline, siis seda ju lihtne testida - mine ja proovi sõita.
Algselt postitas Ballahollic
Vaata postitust
Comment