Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #1246
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    diislit ei võtaks ka siis, kui sõidad 50km päevas, miinused ja 0 plussi, eriti vanema auto puhul.

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #1247
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Kui 5 km päevas sõidad siis pohhui mis bensu mootor on ju? V12 paras võtta.

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #1248
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        sama raha eest saad mingi 2000.a paiku s500 5.0 mootoriga aga see v8 vist aint :(. Kui mugavust hindad, siis parem kui e-klass.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #1249
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
          diislit ei võtaks ka siis, kui sõidad 50km päevas, miinused ja 0 plussi, eriti vanema auto puhul.
          Mul 2a diisel olnud nüüdseks, siiani pole oma kogemustest ühtegi vahet täheldanud. Cliffs?

          Comment

          • Ballahollic
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2011
            • 388

            #1250
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            http://www.auto24.ee/used/2000554

            http://www.auto24.ee/used/2001062

            Sellistest midagi kommenteer

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #1251
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Mul 2a diisel olnud nüüdseks, siiani pole oma kogemustest ühtegi vahet täheldanud. Cliffs?
              Endal samuti viimased 4 aastat olnud diiselauto kasutusel ja ega väga ei kurda. Probleeme on esinenud aga mitte midagi sellist, mis vajaks suuremat sorti väljaminekut.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #1252
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                ma samuti arvasin, et atm käigukast on kahtlane asi ja diisel ka riskantne. 3a ja 100k km nyyd diisel + automaat ja ei leia yhtegi põhjust, miks tagasi peaks minema. kui vähe sõita, siis obv soetushinnad bensukal odavamad lihtsalt

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #1253
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  10+a vana diisel ei jõua 5km peale soojaks minna, ostuhind kallim, talvel võivad tekkida kütusest(akust, ...) olenevad käivitusprobleemid, "tiksub", ja siis klassikaline "kui midagi läheb on vttus".

                  olen ise ka sõitnud diislitega ja 0 probleemi(va, et -20C tahaks, et kiiremini soojaks läheks) aga 10a vana autot ei näe mingit pointi osta diislit kui sõidad 5km päevas.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1254
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    telefoniga auto sooja panna webastoga on veel mõnnam .. sa ju külmeatd ikka bensukas kui auto käima paned
                    Last edited by leits; 23.09.15, 14:09.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1255
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      6keuri eest on mul juba kolm ära võtjat.. liiga vähe.. hetkel hind 7400, kui tuled koha peale vaatama/proovima.. siis võime ehk rääkida veel mõnest sotist alla..

                      Comment

                      • Ballahollic
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2011
                        • 388

                        #1256
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Okei küsin siis teistmoodi, mida soovitate hinnaklassis 5-8k vähe sõitvale ja mugavust armastavale auto ostu huvilisele? Super vetruvate istmetega Ladasi nagu päis ei mõtle, et ikka mõtlen kindlat mudelit ja mootorit.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #1257
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Algselt postitas Ballahollic Vaata postitust
                          ei midagi isiklikku, aga selliste masinatega assotseeruvad kaks asja - poliitika ja narko :P. su sõiduvajaduste järgi ma kasutaks taksot ja rendiaotot hoopis

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #1258
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            No kuna sa selliseid Mercedeseid vaatad siis sind tõenäoliselt bang-for-buck ei huvita :D

                            Eks tüüpvigade kohta pead vast spetsiifilistest foorumitest uurima. Enne ostmist viiks sellised pillid kindlasti esindusse ja laseks kõik üle vaadata mis vähegi võimalik, seal niipalju tehnikat sees. Täiesti ideaalses korras pole tõenäoliselt ükski masin, mingit nipet-näpet on ikka vaja teha ja mingi CLS-i puhul võid vast paar kilo isegi nipet-näpet asjade jaoks remondifondi kohe algul arvestada kui sind huvitab, et kõik kellad-viled nii töötaks nagu ette nähtud.

                            Muidugi igast esmapilgul tunduvatele pisiasjadele tasub ka mõelda, mis seisus rehvid, kas talverehvid ka olemas jms. Antud CLS-il all 19" suvekad, tahad samas suuruses tutikaid korralikke talverehve siis see on tõenäoliselt pea €1000 väljaminek näiteks.

                            Comment

                            • Ballahollic
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2011
                              • 388

                              #1259
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              ei midagi isiklikku, aga selliste masinatega assotseeruvad kaks asja - poliitika ja narko :P. su sõiduvajaduste järgi ma kasutaks taksot ja rendiaotot hoopis
                              Poliitika ja narko väga südamelähedased teemad.. sul polegi? Taksoga sõidan kõik otsad nädalavahetusteti. Tegelikult mul on auto olemas ka aga tahaks midagi uut ja huvitavat.

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #1260
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Nagu Codecci juba ütles, siis Silberis lase üle vaadata kindlasti enne ostu. Sealt 3-4K remondieelarve saada ei ole üldse mingi haruldus sellistele masinatele.

                                Comment

                                Working...