Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1141
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Keegi Jaguari kogemust oskab jagada? nt midagi uuemat nt 2010+ Jaguar XF vms?
    Last edited by Rage; 19.03.15, 13:01.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #1142
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Algselt postitas Rage Vaata postitust
      Keegi Jaguari kogemust oskab jagada? nt midagi uuemat nt 2010+ Jaguar XF vms?
      Kahtlen et siin kellegil kogemus sellise masinaga :P. Luks pill aga ise ostaks midagi muud selle raha eest.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #1143
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Raigo sõidab C klassiga, noid ma hea varustuse ja mõistlikku hinnaga pole eriti kohanud. Millega meil ülejäänud high-rollerid sõidavad? Andu ja teised?

        Comment

        • atsetoon
          Joomas õlut Atsetooniga
          • May 2009
          • 1105

          #1144
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          level?

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #1145
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            ee.. vist mitte, aga ilmselgelt vale koht kuhu küsima tulla :)

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #1146
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              mina sõidan skodaga.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1147
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Sõidan ise ka škodaga, uus Superb on väga kena ja värki, aga veel ei ahvatle, samas järgmine aasta tuleb välja Superb RS, mis kuulujuttude tasemel sellest autost räägitud on, seda kassid ostaksid ;-)

                Comment

                • Konso
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 936

                  #1148
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  takso on EV+, sellega võib joogise peaga ka sõita

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #1149
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    Läks mu truu suksu müüki, tervelt 8 aastat sõitnud sellega...

                    http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1971171

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #1150
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      Algselt postitas Rage Vaata postitust
                      Läks mu truu suksu müüki, tervelt 8 aastat sõitnud sellega...

                      http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1971171
                      Vaatasin natuke turgu ja saab täitsa 2012 mudeli isegi selle raha eest. Mis siis, et pool-plank :D või õigemini täiesti plank.

                      Krdi kus mõni võib ikka kitsi olla selle lisavarustusega. Juhile isegi käetuge ei ole raatsitud juurde panna, rääkimata seal 4xel aknad või siuke basic stuff. Arvasin, et nii 2012+ mudelitel juba sellised asjad ikka baasis sees aga no võta näpust.

                      http://www.auto24.ee/kasutatud/nimek...ag=1&otsi=otsi

                      Comment

                      • aviator888
                        Räme Fish
                        • Mar 2015
                        • 9

                        #1151
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Kui aastane läbisõit mõistuse piires, siis ei näe erilist otstarvet soetada diiselmootoriga traktor endale.. Why? Selleks, et 100 euri aastas kütte pealt kokku hoida?
                        Detaile, mis võivad remonti&hoolt vajada on diiselmootoris palju rohkem.. ainuüksi ühe pihusti vahetus/kalibreerimine sööb mitme aasta kütuse kokkuhoiu olematuks. Peale selle on menüüs turbolaadurid, egr, dpf, kütusepump, eelsüüteküünlad, muud möllud..
                        Enda vaieldamatuks lemmikuks LS seeria Lexused ja S-classe. Fuck the fuel economy

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #1152
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          Läks mu truu suksu müüki, tervelt 8 aastat sõitnud sellega...

                          http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1971171
                          Subwuuferit pole ju.

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #1153
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Rage, palju reaalne õlikulu on? Tuttav tunneb huvi...

                            Comment

                            • Junken
                              Lendur Sass
                              • Sep 2011
                              • 1039

                              #1154
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              nii poisid... küsimus sjuke.. arvatavasti 2015 lõpu poole tahaks osta autot.. ranges kuskil 15-40k tekib küsimus näiteks.. kas osta tutikas masin aga "madalama klassi" auto või osta kastutatud "kõrgema klassi auto" näiteks, kas osta tutikas C klass või osta sama raha eest kasutatud S klass. Samuti kas mõistlikum võtta liisingusse või pangalaen ja osta kohe välja? Any thoughts?

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #1155
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Ma müüks eluaseme maha ja vaataks juba maybachi vms mõistliku poole.

                                Comment

                                Working...