Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1096
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    lool

    Comment

    • Junken
      Lendur Sass
      • Sep 2011
      • 1039

      #1097
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      tundub et leits on paljude kitsedega sõitnud

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #1098
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
        Äkki tuleb kellegil mõni hea mõte. Otsin uut autot. Kriteeriumid: kütusekulu linnas alla 9l/100, automaat, 4x4, soovitavalt natukene kõrgem kliirens, ls alla 100k km, nahksisu soovitavalt mäludega, hea varustustase. Hind kuni 20k€. Shoot!!!
        Kõlab nagu Subaru (see sul ju on/oli). Aga kui midagi muud peaks mõtlema, siis tuli esimesena pähe Pajero: http://www.auto24.ee/used/1891753
        Läbisõidud neil enamustel küll üle 100k..

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #1099
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Nice, see teema ka tagasi üles ujunud. Tahtsin paar kuud tagasi avensist osta, aga fuck this. Kogu lisavarustusega oleks nii kirveks läinud et miinimumpalgaga lubada ei kannata. Võtsin teise generatsiooni luukpära Mazda6 ligi hoopis. Hea pereauto millega naine saab ringi kärutada.

          Suht pohhui et Mazda päris Toyota ei ole, aga nii kuradi palju kordi kenam näeb välja kui ükskõik milline avensis või corolla. Sport kit ka ikka peal, alla selle ei ole ju auto vaid elektriakendega 01. Nüüd saab 17" talvekad saab ka nädalavahetusel alla lükata ja siis kristiine parklasse kõvatama.

          Peaasi, et miinimumpalga pealt üleval kannatab pidada ja naisele peale läheb.

          P.S kui keegi mu Omega tahab õue pealt ära vedada siis 10x 50€ ja sõida minema, annan peenestamiseks vanad talvekad ka kaasa.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #1100
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Algselt postitas Junken Vaata postitust
            tundub et leits on paljude kitsedega sõitnud
            Kas räägid omast kogemusest?

            Comment

            • Junken
              Lendur Sass
              • Sep 2011
              • 1039

              #1101
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Algselt postitas vapsik Vaata postitust
              Kas räägid omast kogemusest?
              pigem tundus et leits rääkis enda omadest

              autot soovitada ei oska tho, edu kotkale õige leidmisel
              Last edited by Junken; 19.11.14, 23:19.

              Comment

              • Mr_Kenny
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1357

                #1102
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                2 024 kuulutust kategoorias Sõiduautod. Osta okidoki-l soodsate hindadega kaupu.


                Sõber pakkus 800€ eest seda Alfat mulle. Ise ostis umbes kuu aja eest ning on 6k ära sõitnud ja probleeme pole olnud. Mul oleks ajutiselt vaja et talvel veits ringi kimada, ei ole long term lahenus. Juhul kui midagi suuremat perse peaks minema saab vanarauda viia. Mis arvate mehed?

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #1103
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Alfa on issandakaristus. Ei ostaks.

                  Ma tänan ettepanekute eest. Uut outbacki olen kaalunud isegi, kuid diisel-automaat väga haruldane ja kallis. Sama lugu Foresteriga. Lisaks hirmutab Subaru kallis remont (olen enda praegust 145K km läbisõitnud Outbacki 3 aasta jooksul remontinud u. 3K€ eest, mis on imo ülemõistuse ja eile rehvivahetuses öeldi, et poiss, on aeg remondiaeg panna. Mingid puksid jälle õhtal ja sööb rehvi). Pajero on väga huvitav, kuid rääkisin tuttavaga, kes sellisega sõidab ja ütles, et kütusekulu linnas on 13l/100 :( Jääb ära kahjuks. Rav4 jääb väikeseks. Ise olen kaalunud ka škoda superbi, kuid kliirens natukene madal ja 2,0TDI 103kw mootori kohta räägitakse õudusjutte (mingi õlipumbakamm on, mille tagajärjel on mitmed mootorid kokku jooksnud ja siis on 4-5K€ remont garanteeritud). Seoses Pajeroga hakkasin uurima ka Outlanderit ja praegu mõtted sinna suunas liiguvadki. Ediselt ka Superb sõelal, kuid 125kw variant. Käisin esinduses ka uut Yetit vaatams, mis ei ole küll maailma ilusaim auto, kuid mulle isegi hakkas meelfima, kui kauem vaatasin seda. Küll aga panin plaanile kriipsu peale siis, kui pagassi lahti tegin - seal lihtsalt ei ole ruumi kahjuks. Volvosid olen ka uurinud, kuid tunduvad kuradi kallid. Variant on lisa 5K leida, siis valik suureneks oluliselt, kuid ma põhimõtteliselt ei raatsi mingi sitase ratastega plekkkasti eest nii palju maksta. Nissan on kah huvitav, hakkan nendesse süvenema. Samamoodi Kia Sorento. Eks uurin veel maad. Tänan!

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #1104
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    siit nimekirjast ise võtaks iga kell XC90. paar a tagasi ühe suve sõitsin sellega. mugavuses, disainis lihtsalt pole vastast. diisel automaat ja 10l/100 oli linnas igatahes.

                    Comment

                    • ropka11
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1008

                      #1105
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      Kotkas kui on usaldusväärne võimalus siis pead vist kiirustama http://majandus24.postimees.ee/29990...emaksustamises
                      Välimuselt ostaks selle https://www.google.ee/search?q=kia+s...O&ved=0CDEQsAQ
                      Arvustustes kuskil lugesin, et odava mulje jätab salong.Ei ole süvenenud ka KIA vastupidavusse ja muudesse näitajatesse.Aga lihtsalt kompu see valge.
                      Muidu Kotkas ikka X5 kasvõi suurema läbisõiduga selle raha eest või tutikas valge KIA.

                      P.S. Ei ole asjatundja

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #1106
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                        Kotkas kui on usaldusväärne võimalus siis pead vist kiirustama http://majandus24.postimees.ee/29990...emaksustamises
                        Välimuselt ostaks selle https://www.google.ee/search?q=kia+s...O&ved=0CDEQsAQ
                        Arvustustes kuskil lugesin, et odava mulje jätab salong.Ei ole süvenenud ka KIA vastupidavusse ja muudesse näitajatesse.Aga lihtsalt kompu see valge.
                        Muidu Kotkas ikka X5 kasvõi suurema läbisõiduga selle raha eest või tutikas valge KIA.

                        P.S. Ei ole asjatundja
                        Kas kotkal business?
                        ---
                        wut bro. 2 nii seinast seina autot ja X5 pole küll hea mõte, vaevalt OP seda tahabki.

                        // soovitaks musta mazdat lol.
                        Last edited by VisaHing; 20.11.14, 18:32.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #1107
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                          Ediselt ka Superb sõelal, kuid 125kw variant.


                          Škoda Octavia Scouti oled uurinud?

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #1108
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            siit nimekirjast ise võtaks iga kell XC90. paar a tagasi ühe suve sõitsin sellega. mugavuses, disainis lihtsalt pole vastast. diisel automaat ja 10l/100 oli linnas igatahes.
                            Ise lasin hiljuti XC90-ga 1000km järjest, tõesti väga mugav liikur maanteel, mul mingid seljajamad, aga selle auto iste oli küll ideaalne. Taga nagu oli vähe madal lagi. Kütust 8,5/100 keskmiselt.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #1109
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Otsin samuti autot, kevadeks. Hinna vahemik võiks olla 6k-9k. Polegi otseselt kriteeriumeid. Mõned isendid sümpatiseerivad rohkem lihtsalt. Diislit ei taha ja bemmi ka mitte, selles hinnaklassis korras buumerit annab leida. Üldiselt nendesse 200km+ sakslastesse suhtun skeptiliselt.

                              E92 on küll väga vinge, aga jääb kalliks paraku.

                              Hetkel ST on kõige südamelähedasem. Ehk on asi selles, et omasin kunagi eelmise generatsiooni ST-d, millega olin ka väga rahul. Paraku toona ei olnud ma reaalselt võimeline selle sarnast autot ülal pidama. Kaalun ka veel ufo type-ri vahel. Typel pidi päris jäik see vedrustus olema, ST kasuks räägib ka see, et läbi tutvuse on võimalik vähendada remondikulusid.

                              ST: http://www.auto24.ee/used/1849620
                              Type-R: http://www.auto24.ee/used/1874235

                              Kui nii edevat pilli ei taha , siis kaalun Accordi või universaal kerega Avensise ostu. Nii palju kui uurinud, siis pidavat päris töökindlad masinad olema ja välimus on ka okei. Jaapanlased ikkagi.
                              Last edited by inward; 20.11.14, 20:03.

                              Comment

                              • ropka11
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1008

                                #1110
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                wut bro. 2 nii seinast seina autot ja X5 pole küll hea mõte, vaevalt OP seda tahabki.
                                Kas sõidad valge Kia Sportagega otse salongist välja-jälle 2000euri läinud.Või ajad X5-e vihaseks.Mis sellel viga.

                                Comment

                                Working...