Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kallekusta
    Grinder
    • May 2012
    • 603

    #1081
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Ega jah mul passatile olekski uut esiotsa vaja. Valin siis sobiva kandidaadi välja :) Potsataja vb ühe poolese lauaka eest näitaks suuna ette?
    Njah seisev auto ei saa liiklusõnnetust põhjustada ja kellegile sisse sõita. Samas oleks su praegune kapsaroheline vanakooli passat uueüübi passat CC esiotsaga juba midagi sellist, mida poleks isegi Salvador Dali LSD mõju all suutnud kogu hingest valmis visandada

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #1082
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
      Njah seisev auto ei saa liiklusõnnetust põhjustada ja kellegile sisse sõita. Samas oleks su praegune kapsaroheline vanakooli passat uueüübi passat CC esiotsaga juba midagi sellist, mida poleks isegi Salvador Dali LSD mõju all suutnud kogu hingest valmis visandada

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #1083
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Potsataja elab ringristmiku sees?

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #1084
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Mina näen seda potsataja elu umbes sellisena


          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #1085
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Hea nali tasub alati vaeva:-)

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #1086
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
              Mina näen seda potsataja elu umbes sellisena


              Vaheta autode asukohad ära ja sul on 100% õigus. Üks on põhimõtteliselt täpselt maja nurga taga ja teine mõni meeter edasi teisel pool teed.

              Comment

              • mislinn
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1734

                #1087
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                http://www.autosky.ee/ Keegi teab midagi head/halba rääkida?

                Comment

                • Dnbftw
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1808

                  #1088
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Idee tundub igatahes huvitav. Vaja ärikohtumisele minna aga vana Nissan perse all, siis rendid omale mesa. Insta boss ja maine tõuseb. Hinnad pole ka väga kirved imo ja samas huvitav mõte, kuidas müüki ootav auto teenima panna, tubli ettevõtmine.



                  Selle artikli põhjal loen välja, et siiski kaebusi on esitatud. Ostma vast ei kipuks sealt, rendiks ja prooviks why not. :)

                  Veel: http://www.auto24.ee/foorum/foorum.p...78&last_page=1
                  Last edited by Dnbftw; 19.11.14, 13:09.

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #1089
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    Äkki tuleb kellegil mõni hea mõte. Otsin uut autot. Kriteeriumid: kütusekulu linnas alla 9l/100, automaat, 4x4, soovitavalt natukene kõrgem kliirens, ls alla 100k km, nahksisu soovitavalt mäludega, hea varustustase. Hind kuni 20k€. Shoot!!!

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #1090
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                      Äkki tuleb kellegil mõni hea mõte. Otsin uut autot. Kriteeriumid: kütusekulu linnas alla 9l/100, automaat, 4x4, soovitavalt natukene kõrgem kliirens, ls alla 100k km, nahksisu soovitavalt mäludega, hea varustustase. Hind kuni 20k€. Shoot!!!
                      On selline auto olemas üldse?

                      Comment

                      • Dnbftw
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1808

                        #1091
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Põhimõtteliselt saan aru, et soovid linnamaasturit ja samas ka kalalkäikude aeg kuskile keerulistemasse kohtades ronida. Pidin tuttavale miskit sarnast asja otsima kevadel, kolm päeva olin uurinud ja võitjaks jäi lõpuks Subaru Forester. 17 cm kliirens, maastikul imo ATV võimetega. Pakuvad antud isendit CVT käigukastiga, pm nagu rolleri ülekanne aga effektiivsem ja töökindlam. Ise võtaks pigem manuaali, et sellest autost maksimum kätte saada. Kütusekulu linnas 9l/100??? Vist tahad siis diislit, mis on neil täiesti olemas. Kui pakub veel huvi, siis vaata crash teste, see masin on peajagu teistest üle. Samas tasub vaadata ka Outbacki.



                        Kõik oleneb tegelikult sinu enda soovidest, kuskilt tuleb leida kompromiss, et mille arvelt oled nõus järele andma. Kõike korraga ei saa 20k euri eest. Kas tahad maastikuvõimelist, ohutut, maailma parima neliveosüsteemiga masinat või pigem ruumikat, miskit sita viskosiduriga neliveolist(millel reeglina on ainult üks vedav sild by default) aga samas rohke lisavarustusega isendit.

                        Alati võimalus ka proovisõidule minna ja enda pepuga asjad ära katsetada :)

                        Kui see ei avalda muljet, siis ei ole see auto sinu jaoks arvatavasti: https://www.youtube.com/watch?v=8CEVet095GI

                        edit: Diislit neil kahjuks automaatkäigukastiga ei ole, küll aga on bensukas, mis võtab väidetavalt 8,1 sajale ja seega peaks 9ga hakkama saama.
                        Last edited by Dnbftw; 19.11.14, 19:11.

                        Comment

                        • viki
                          Grinder
                          • Apr 2010
                          • 893

                          #1092
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Ma leidsin sellise isendi.http://www.auto24.ee/used/1763849
                          Linnamaasturitest võivad veel olla sobivad Nissan X-Trail,Subaru Outback või Forester,Honda CR-V.
                          Last edited by viki; 19.11.14, 19:40.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #1093
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Trolliks ka väheke.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #1094
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                              Äkki tuleb kellegil mõni hea mõte. Otsin uut autot. Kriteeriumid: kütusekulu linnas alla 9l/100, automaat, 4x4, soovitavalt natukene kõrgem kliirens, ls alla 100k km, nahksisu soovitavalt mäludega, hea varustustase. Hind kuni 20k€. Shoot!!!
                              Ma vaataks küll kriitlise pilguga need nõuded üle, ega tõesti täpselt nende kriteeriumitega midagi erilist ei leia.

                              http://www.auto24.ee/used/1849196 ??

                              Ära osta läbisõitu ja vaata pigem korralik pill mis endale meeldib ja läbib ostueelsekontrolli kenasti.

                              // vahepeal jõudis 1337 inimest postitada.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1095
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                selle rav4'ga sõites on siuke tunne, et sõidaks kitsega imo.. just my 2 cents

                                Comment

                                Working...