Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #1066
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Algselt postitas sadakrooni Vaata postitust
    Keegi vene autodest ka midagi teab?
    Vanaisa tahab müüa oma GAZ69 1970a. Ülevaatus lõppes septembris.
    Auto mootor sõidukorras, aga raam on väga läbi roostetanud, nii et ülevaatuselt ta enam puhtalt läbi ei läheks ja sõita sellega on ka juba ohtlik.
    Mis hinnaga selline masin liikuda võiks?
    umb 1200 - 1800

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #1067
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Kas kellelgi või kellegi tuttaval pole müüa E36 kerega BMW-d? Mootor võiks olla vähemalt 2.0, kindlasti manuaal. Talvel hea tildileevendaja... Hind võiks jääda lagi €1K ringi.

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #1068
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        jääraja väärilist 350.- ei taha? 1.6, 96a, manuaal, sedaan

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #1069
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          E36? Ja mis tähendab jääraja vääriline täpsemalt? :D

          Comment

          • LuuK
            Vana Tegija
            • Dec 2008
            • 1138

            #1070
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            pole kahju kui läbi vajub

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #1071
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              e36, käima läheb, tõmmet on, pidurdab ka kui tugevalt vajutada, kässar töötab, üv-kindlustust pole. Kere.. kandvad osad kannavad ja sillad alt ära ei kuku, ka väljas on tehtud parandustöid ja roostet väga ei ole. Juunist alates paar korda sõidetud, kardaaniristid teevad häält, aga see rallimist ei sega... kõik vedelikud püsivad sees. Eelmine talv umbes samas konditsioonis ei olnud mingit probleemi ka linnavahel paarutada ja käima läks ka kõige külmemaga kui iga päev sõita. Muidu peale nädalast seismist aku on kutu. Interiööri seisukorrale annaks hindeks ~4, jääraja auto kohta 5 :D

              edit: kui väga tahta, siis saaks ka ülevaatuselt kuskilt läbi, aga et väga häbi ei oleks linnavahel sõita, siis peaks kardaaniristid kindlalt ära vahetama. Ise ei näe pointi teda linnasõidu "vääriliseks" teha. Ahjaa peamine jäi mainimata... tagapütt on tühjaks tehtud ja hääled on "võimsad" :D
              Last edited by k2snakalle; 14.10.14, 20:38.

              Comment

              • Junken
                Lendur Sass
                • Sep 2011
                • 1039

                #1072
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                käsnakas panin pmi sulle

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #1073
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Mul on meeles mingi jabur 5 meetri reegel. Meil on ümber maja põhimõtteliselt ringtee ja kui ma nüüd autosse sisse kütan, kas see viie meetri reegel kehtib või mitte?

                  Üks tüüp jätab oma auto konkreetselt maja nurga taha ja teine paar meetrit edasi teisele poole. Lausa hea meelega kütaks ühele neist sisse.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #1074
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                    Mul on meeles mingi jabur 5 meetri reegel. Meil on ümber maja põhimõtteliselt ringtee ja kui ma nüüd autosse sisse kütan, kas see viie meetri reegel kehtib või mitte?

                    Üks tüüp jätab oma auto konkreetselt maja nurga taha ja teine paar meetrit edasi teisele poole. Lausa hea meelega kütaks ühele neist sisse.
                    wut??

                    Comment

                    • Juhhei
                      Jube Noob
                      • Jul 2009
                      • 154

                      #1075
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      Peab silmas viis meetrit ristmikust ma arvan. Aga kas antud spotis funkab ei oska öelda.

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #1076
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        seleta konkreetselt olukorda või tee joonis. Ümber maja pm ringtee ... selle järgi pole mitte midagi täpsemalt aru saada ja ei saa keegi ka nõu sulle anda.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #1077
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Jah, liikluseeskiri ütleb, et kõikidesse valestipargitud autodesse võib karistamatult sisse sõita.

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #1078
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Tekib küsimus, et millal potsatajal üldse autoga võimalik sõita?

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #1079
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              potsatajal õigus - see reegel kehtib ja kui siis sisse sõidad, pole süüdi. plaanitakse vähendada 3m peale isegi. kui 3m pealt kellelegi sisse sõidad, ei ole süüdi.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #1080
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                                potsatajal õigus - see reegel kehtib ja kui siis sisse sõidad, pole süüdi. plaanitakse vähendada 3m peale isegi. kui 3m pealt kellelegi sisse sõidad, ei ole süüdi.
                                Ega jah mul passatile olekski uut esiotsa vaja. Valin siis sobiva kandidaadi välja :) Potsataja vb ühe poolese lauaka eest näitaks suuna ette?

                                Comment

                                Working...