Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #1036
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Visa ja teised Passat CC fännid,

    Kas seda masinat on suht sama odav üleval pidada kui tavalist Passatit? Varuosad enam-vähem kattuvad ja/või samas hinnaklassis?
    Kallekusta nagunii platsis varsti: nonoh visa kus su CC on?

    CC natuke madalam, pikem ja laiem. 5-koha asemel on autos 4 kohta. Tegelikult ongi nii, et 5kesi ei tunne sa üheski tavaautos ennast mugavalt. CC prolly jäigem kui tavaline passat. Salong on peaaegu, et 1:1le. Mootorid ja sillad on samad.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #1037
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Viiekohalisi on ka - http://www.auto24.ee/used/1720171

      Comment

      • WeThePeople
        Vana Tegija
        • Mar 2010
        • 1163

        #1038
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        veljed talvel selliseks läinud. ilmselt liivapaberiga veits vaja nühkida ja midagi tuleks peale ka kanda. kuna täpselt ei tea siis ei hakka ise ka leiutama. kes täpselt teab kuidas ja mis siis palun vastust. :)

        Comment

        • Pythagoras
          Grinder
          • Apr 2012
          • 589

          #1039
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          suht fish audi A6-te alal, aga vla ~1998-2001, hinnaklass 2500-3500, mis mootoreid vältida, mis on nõrgad kohad mida jälgida, mis on ökonoomsemad mootorid ja mis rüüpavad mõnuga, remontimine kallis/mõistlik?

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #1040
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
            suht fish audi A6-te alal, aga vla ~1998-2001, hinnaklass 2500-3500, mis mootoreid vältida, mis on nõrgad kohad mida jälgida, mis on ökonoomsemad mootorid ja mis rüüpavad mõnuga, remontimine kallis/mõistlik?
            Aga palun

            Comment

            • ziimukaz
              Grinder
              • Jan 2010
              • 741

              #1041
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Autolehe artikkel on hindade mõttes väga vananenud, aga mingi pildi saad. Värskema ja reaalsete omanike kirjutised leiad siit:

              Ise 4 aastat sõitnud 1.8T automaadiga ning nüüd kuu aega 4.2 automaadiga. Remontimine pole sellel C5 kerega A6-l enam nii kallis, kuna väga levinud auto ning enamik kalleid varuosasid saab ka foorumi/lammutuste kaudu kasutatult võtta soovi korral. Uuri seda teemat ja vali omale sobiv mootor.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #1042
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Kui ise ostma hakkasin soovitati 2.5TDI vältida kui tuld - kas on juba ostes perses või võib väga kergelt minna. 2.4/2.8 bensumootorid pidid samasse auku võtma - 10 sajale, Quattro liiter juurde.

                Esisild nõrk osa, seal pidevalt midagi vahetada vaja... Seal mingi 8 puksi või šarniiri vms ja neid ikka läheb aeg-ajalt.

                Ja muidugi kohe algul pead suht arvestama, et ~ €300 eest teed rihma+õlivahetuse koos kõigi filtritega kui just mingi tuttava käest ei osta kelle puhul tead kindlalt millal vahetatud.

                Aga muidu bensumootorid töökindlad, käigukastid ka (automaadi suhtes pole kindel tho), midagi väga suurt üldiselt perse ei lähe neil masinatel (v.a. 2.5TDI niipalju kui kuulnud olen). Kütet aint rüüpab mõnuga :D

                Ja kui veel näinud ei ole siis mul sama pill müügis - http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1643608

                Comment

                • WeThePeople
                  Vana Tegija
                  • Mar 2010
                  • 1163

                  #1043
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  veljed talvel selliseks läinud. ilmselt liivapaberiga veits vaja nühkida ja midagi tuleks peale ka kanda. kuna täpselt ei tea siis ei hakka ise ka leiutama. kes täpselt teab kuidas ja mis siis palun vastust. :)
                  kellegil kunagi abi vaja siis midagi võin anda

                  enda tulemus:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #1044
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    vabandust, aga mul tekkis lihtsalt selline filosoofiline küsimus, et milleks üleüldse auto????

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #1045
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      ilmselgelt joomist segav faktor

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #1046
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        vabandust, aga mul tekkis lihtsalt selline filosoofiline küsimus, et milleks üleüldse???

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #1047
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                          vabandust, aga mul tekkis lihtsalt selline filosoofiline küsimus, et milleks üleüldse auto????
                          40 aastane tita

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #1048
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            40 aastane tita
                            ära mölise. teiseks on mul neljakümpsini palju tiire ümber päikse teha, kolmandaks korista oma asukoht nahhui. sa pole emmat näindki.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #1049
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                              ära mölise. teiseks on mul neljakümpsini palju tiire ümber päikse teha, kolmandaks korista oma asukoht nahhui. sa pole emmat näindki.
                              mine ***** mees. Ma sõidan sul sierraga seina maha..



                              ja võtan sõbralistist ka ära.

                              Last edited by VisaHing; 07.06.14, 19:59.

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #1050
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                [QUOTE=VisaHing;594467]mine ***** mees. Ma sõidan sul sierraga seina maha..

                                sul puudub sierra ja mul puudub sein.

                                Comment

                                Working...