Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #1021
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kui mul 2.0 disla-Passati asemel oleks 5.0 bensumootoriga BMW siis prolly läheks kuus €200 rohkem auto peale, see on pea 8 €1K-st rulliflippi. Iga kainelt mõtlev inimene saab aru kumb on rohkem väärt, kas 8 max bet rulliflippi või 0.4s kiirem möödasõit penskaritest.
    Nu oleneb , kui keegi 1km poes käib 3x nädalas siis vast ei tule vahe nii suur :D

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #1022
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Algselt postitas Ambur99 Vaata postitust
      Mis te Saabist muidu arvate?

      http://www.auto24.ee/used/1071551
      mul teist aastat sama (küll diisel, universaal ja automaatkast) - väga rahul siiani. kartsin kõrgeid hoolduskulusid, aga üllatus just positiivne. sõitnud selle ajaga ca 50k. soovitan
      Last edited by pastilaa; 07.04.14, 21:55.

      Comment

      • mislinn
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1734

        #1023
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Mul carcomist ostetud saab ja siiani samuti väga rahul. Sai ka eelnevalt postitatud autot vaadatud ja tundus okei pill. Aerodega ainult see jama, et nad on ikka suhteliselt jäigad ja arvestades meie teede seisukordi on see päris häiriv.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #1024
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Ma olen ikka epic auto fish, lausa koomiline.
          Õli tuli hakkas vilkuma, vaatasin, et varras kuiv ja kallasin juurde törts. Enne seda muidugi helistasin tuttavale, et kas ta 1L õli ei saa laenata (mul autopood 100m kodust), et mul 2p prst anyway vahetus ja vaja sõita, et ei hakka uut pudelit ostma. Tra ei tea mis see inimene mõtles mis nit ma olen, ma ei teadnud lol, et see pudel 4-5 euri maksab.
          Siis tuli välja paranduses, et hoopis andur nöögib ja õli oli tegelt piisavalt (kallasin üle). Mees lihtsalt ei osanud varrast õieti riidida.

          Ridic donk.
          Last edited by qbj0hn; 09.04.14, 17:11.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #1025
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
            Ma olen ikka epic auto fish, lausa koomiline.
            Õli tuli hakkas vilkuma, vaatasin, et varras kuiv ja kallasin juurde törts. Enne seda muidugi helistasin tuttavale, et kas ta 1L õli ei saa laenata (mul autopood 100m kodust), et mul 2p prst anyway vahetus ja vaja sõita, et ei hakka uut pudelit ostma. Tra ei tea mis see inimene mõtles mis nit ma olen, ma ei teadnud lol, et see pudel 4-5 euri maksab.
            Siis tuli välja paranduses, et hoopis andur nöögib ja õli oli tegelt piisavalt (kallasin üle). Mees lihtsalt ei osanud varrast õieti riidida.

            Ridic donk.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #1026
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
              Ma olen ikka epic auto fish, lausa koomiline.
              Õli tuli hakkas vilkuma, vaatasin, et varras kuiv ja kallasin juurde törts. Enne seda muidugi helistasin tuttavale, et kas ta 1L õli ei saa laenata (mul autopood 100m kodust), et mul 2p prst anyway vahetus ja vaja sõita, et ei hakka uut pudelit ostma. Tra ei tea mis see inimene mõtles mis nit ma olen, ma ei teadnud lol, et see pudel 4-5 euri maksab.
              Siis tuli välja paranduses, et hoopis andur nöögib ja õli oli tegelt piisavalt (kallasin üle). Mees lihtsalt ei osanud varrast õieti riidida.

              Ridic donk.
              Kui juba seda stoorit rääkima hakkasid siis räägi nii kuidas täpselt oli :D

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #1027
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Visa gif iseloomustab perfektselt antud olukorda.

                Comment

                • tolmuahv
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 2502

                  #1028
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Mu üks rullnoks-wannabe sõber valas kunagi jahutusvedelikku otse mootorisse. Nii 2-3 liitrit. Sõitsime edasi, kuni mootor kotti läks lõplikult. Beat that.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #1029
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    Ma sõitsin täna mootori kotti, jäin tee äärde.
                    Homme selgub kas kaalule või mis viga.

                    Comment

                    • Junken
                      Lendur Sass
                      • Sep 2011
                      • 1039

                      #1030
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      te olete päris targad autode osas...

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #1031
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                        Mu üks rullnoks-wannabe sõber valas kunagi jahutusvedelikku otse mootorisse. Nii 2-3 liitrit. Sõitsime edasi, kuni mootor kotti läks lõplikult. Beat that.
                        Ma proovisin kah otsida pilti, kus remondis lasti rohelist jahutusvedeliku karterist välja, kunagi liikles netis.
                        Aususe huvides tuleb mainida, et ma iga kord enne iga vedeliku juurdevalamist passin ja mõtlen läbi olukorda, kas saab ikka õigesse auku õige asi.

                        Comment

                        • Junken
                          Lendur Sass
                          • Sep 2011
                          • 1039

                          #1032
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          njaaa... olen isegi näinud kuidas tosooli klaasipesu anumasse kallatakse :D

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #1033
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Algselt postitas alaska Vaata postitust
                            passin ja mõtlen läbi olukorda, kas saab ikka õigesse auku õige asi.

                            Comment

                            • Ambur99
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2014
                              • 323

                              #1034
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Üks blondiin teisele:Mul ei ulatu enam õlivarras õlini, mis teha?

                              Teine ütleb: "osta pikem varras, mul töötas".

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #1035
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Visa ja teised Passat CC fännid,

                                Kas seda masinat on suht sama odav üleval pidada kui tavalist Passatit? Varuosad enam-vähem kattuvad ja/või samas hinnaklassis?

                                Comment

                                Working...