Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #541
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Tead sa kedagi, kes selle klassi "täislaks" autoga selliseid vahemaid läbib?

    Endalgi neid 50k+ aastaid mitu olnud.

    Comment

    • viki
      Grinder
      • Apr 2010
      • 893

      #542
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Kas siin mootorsaanimehi ka on?Olen jälle valiku ees,kas remontida vana buraani(läheb umbes 500€)või osta kaasaegsem.Kindlasti peab olema töösaan,st laia ja pika lindiga.On kellelgi kogemusi.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #543
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Kuskandis elad? Ma jaanuari algul Otepääle, hea meelega rendiks mõneks tunniks mootorsaani või ATV-d

        Comment

        • kallekusta
          Grinder
          • May 2012
          • 603

          #544
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Sa võid oma buraani remontida ka 500 euri eest, kuid selle vene ime reaalne väärtus jääb ikka 200 euri kanti. Soomest saab suvel päris hea hinnaga saane. 1000 euriga saab suvel soomest saani, mis eestis maksab talvel alates 3000 eurist. Pigem osta ikkagi midagi muud buraani asemele siis karpussi nussimise asemel ka vahepeal sõita.

          Comment

          • viki
            Grinder
            • Apr 2010
            • 893

            #545
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Kui veidi euroraha taha saan,ostaks ikkagi tutika.Küsimus pigem selles millist marki vältida või eelistada.Viimased paar tundi olengi saanifoorumites kolanud,aga igaüks kiidab oma.Codeccile-mul momendil seisab saan 11km kaldast järve peal.Kallekustale-Ega buraanil ka häda pole.Ostsin üle 10 aasta tagasi tutikana.Korra kukkus läbi jää ja nüüd teist korda jättis jalameheks.Kala olen sellega kümneid tonne kaldale vedanud.
            Last edited by viki; 27.12.12, 18:30.

            Comment

            • LuuK
              Vana Tegija
              • Dec 2008
              • 1138

              #546
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Nissan Qashqai kogemusi?

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #547
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                töökaaslasel on. korraline teenindus ja harva tankimise vaev(diisel 6,2 l/100 keskmine)
                kindel nagu kalasnikov.

                Comment

                • K2okfor_Mey
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2012
                  • 429

                  #548
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Kurb aga tõsi imelik lugeda, et auto toodud saksamaalt 2003.a ja LS 130000km :D põhm kõik autod, mis müügis

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #549
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    http://www.auto24.ee/used/1077405

                    Kellelgi antud aastakäigu (2003-2008) Honda Accordiga on kogemusi? Ja kas kõik jaapanlased roostetavad? Linnapildis seda masinat küll roostetamas pole nagu näinud...

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #550
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      tundub küll solid valik. kui eelmine suvi ise autojahil olin, siis vaatasin ka accordide poole, aga ei suutnud midagi korralikku leida ja ostsin civicu. honda suht kindla peale minek imo. kere on ok ja mootor on pommikindel. enda hondaga pole ka veel ühtegi probleemi olnud. ise lasin pärast ostu kohe korrosioonitõrje ka teha, et kindel olla. : D

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #551
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        soovitan võtta alates 2005a. 2003-2004 ka hea, aga mõned titevead küljes, mis hiljem parandatud. Muidu hea auto, vastupidav ja roostega selle auto puhul pole küll kokkupuuteid olnud. Ainult, et see mootor on natukene janune- eriti automaatkastiga.

                        Comment

                        • Skyline
                          Grinder
                          • Dec 2008
                          • 510

                          #552
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                          tundub küll solid valik. kui eelmine suvi ise autojahil olin, siis vaatasin ka accordide poole, aga ei suutnud midagi korralikku leida ja ostsin civicu. honda suht kindla peale minek imo. kere on ok ja mootor on pommikindel. enda hondaga pole ka veel ühtegi probleemi olnud. ise lasin pärast ostu kohe korrosioonitõrje ka teha, et kindel olla. : D
                          Mis a civic? :D
                          Endal 2007 ja sellest ajast peale pole praktiliselt ühtegi probleemi olnud, va. garantii ajal vahetatud el. akna tõstukid, mis surid mingil põhjusel päris kiiresti ära. Honda kere kohta olen ainult kiidusõnu kuulnud, kuigi plekk veits "pehme" on, aga roostet pole kohanud.

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #553
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            2007a honda civic (luukpära).

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #554
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                              soovitan võtta alates 2005a. 2003-2004 ka hea, aga mõned titevead küljes, mis hiljem parandatud. Muidu hea auto, vastupidav ja roostega selle auto puhul pole küll kokkupuuteid olnud. Ainult, et see mootor on natukene janune- eriti automaatkastiga.
                              Kui janune on janune? Ideaalis tahaks 2007-2008a automaatkastiga, 2.0 bens või vb mingi disla. Hetkel 1998a Audi A6 ja kui 10l/100 keskmiseks saab siis isegi hästi.

                              Comment

                              • Remokk
                                Jube Noob
                                • Nov 2011
                                • 171

                                #555
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Tehase andmed accordi kohta
                                Maksimaalne kiirus, km/h: 215
                                Kiirendus 0-100 km/h, s:: 10.6
                                Kütusekulu linnas, l/100 km: 11.9
                                Kütusekulu maanteel, l/100 km: 6.4
                                Kütusekulu segatsüklis kokku, l/100 km: 8.4

                                Comment

                                Working...