Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Konso
    Grinder
    • Nov 2009
    • 936

    #496
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Algselt postitas Junken Vaata postitust
    mis see 9000 siis nii imelikku on? 25 kilti päevas, paras käia tööl ja tagasi koju iga päev, obv laup pühap ei sõida nii palju
    On selliseid autosid ka olemas jah aga sellest saab iga loll aru kui korra autosse istub, kas sellega on 90k sõidetud või rohkem. Milleks sul vaja konksu kui sa autoga ei sõida, sellest ma aru ei saa.

    Comment

    • Junken
      Lendur Sass
      • Sep 2011
      • 1039

      #497
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      ma sõidan nädalas 50km ja mul on ka konks, problem? Väga tihti isegi vaja läinud


      E: ise ma aga ikkagi ei ostaks üle 4k eest kasutatud masinat, nkn auto väärtus langeb jube kiiresti ja saab odavamalt ka sama saani kätte.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #498
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Keda see läbisõit üldse kottima peaks?

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #499
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Algselt postitas Junken Vaata postitust
          E: ise ma aga ikkagi ei ostaks üle 4k eest kasutatud masinat, nkn auto väärtus langeb jube kiiresti ja saab odavamalt ka sama saani kätte.

          Comment

          • Strawberry
            Varasemalt kasutaja "romeo"
            • Aug 2012
            • 1229

            #500
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Algselt postitas Junken Vaata postitust
            E: ise ma aga ikkagi ei ostaks üle 4k eest kasutatud masinat, nkn auto väärtus langeb jube kiiresti ja saab odavamalt ka sama saani kätte.
            +1 to that

            Kallis auto on üks halvemaid investeeringuid üldse. Raha põleb ja väärtus langeb iga sekundiga. Massive -EV.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #501
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Miks te siis 01ga kõik ei sõida siis.

              Comment

              • ok2aa
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1903

                #502
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                päris nii mustvalge see ka ei ole.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #503
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                  +1 to that

                  Kallis auto on üks halvemaid investeeringuid üldse. Raha põleb ja väärtus langeb iga sekundiga. Massive -EV.
                  Mõne jaoks on 4K€ auto kallis auto ja väärtuse langemine kotib, teine paneb selle summa iga nädal punasele ja €100K auto hinna langemine ka ei koti vähimalgi määral. Kõik on suhteline.

                  Comment

                  • ok2aa
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1903

                    #504
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    kui ma tahan pereautot osta, siis peaksin valima ainult tutika või omega panni vahel?

                    Comment

                    • bauss
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 737

                      #505
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Mõne jaoks on 4K€ auto kallis auto ja väärtuse langemine kotib, teine paneb selle summa iga nädal punasele ja €100K auto hinna langemine ka ei koti vähimalgi määral. Kõik on suhteline.
                      +1 to this

                      Comment

                      • Konso
                        Grinder
                        • Nov 2009
                        • 936

                        #506
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Algselt postitas Junken Vaata postitust
                        ma sõidan nädalas 50km ja mul on ka konks, problem? Väga tihti isegi vaja läinud


                        E: ise ma aga ikkagi ei ostaks üle 4k eest kasutatud masinat, nkn auto väärtus langeb jube kiiresti ja saab odavamalt ka sama saani kätte.
                        Ei ole probleem aga sinusuguseid on väga vähe. Kuulutustest paistab, et selliseid, kes sõidavad alla 10k aastas on enamus, mis imo nii ei ole. Ma sõidan ise kah vähe aga ikka üle 10k aastas tuleb ära. Endal on mul ka auto mis 300k läbi sõitnud ning ei kurda :D

                        Sõbral on tööauto, mis saadeti saksamaalt, mingi krdi 6-7 aastat vana passat ning sellel on läbisõit 600k+.

                        Comment

                        • Junken
                          Lendur Sass
                          • Sep 2011
                          • 1039

                          #507
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          LS on ka sjuke teema, et jah, kunagi ei tea sa kas see 300k on rahulikult sõidetud penskari käes või 100k mingi bemmivenna poolt peenestatud, selle järgi ei saa ka alati otsuseid teha
                          alati tasub omanikku ka uurida ja kust auto läbi on käinud, mis on standard obv
                          Last edited by Junken; 09.12.12, 15:52.

                          Comment

                          • Konso
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 936

                            #508
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Ma räägin seda, et sellised autod mida euroopast tuuakse on üle 500k kilomeetri sõitnud ja saksamaal nt kiirteedel piiranguid ei ole.
                            Kasutatud auto puhul sa ei tea kunagi mis temaga tehtud on, läbisõit on 1 indikaator ning mida silmas pidada ma juba ütlesin.

                            Comment

                            • Junken
                              Lendur Sass
                              • Sep 2011
                              • 1039

                              #509
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              muidugi võõrastelt ostes ei tea kunagi mida saad :D endal paljud tuttavad vahetavad autosid nagu sokke, olles iga päev seal juures, siis see on ikka ulme kuidas igasuguseid, päris suuri vigu peidetakse ja määritakse "tip top korras" masina pähe

                              Comment

                              • mislinn
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1734

                                #510
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Pean seda opsi värki natuke seedima ja saabiga proovisõitu tegema. 2k eest autot ei taha, kuna need ongi saanid. 4k eest tundub, et leiab midagi paremat

                                Comment

                                Working...