Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #226
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    endal ka aastane läbisõit keskmiselt 6-8k. kalal ei käi üldse.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #227
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      samas oleks pull kui keegi kerikski nulli odomeetri ja paneks müüki ja ütleks, et niikuinii õiget näitu ei tea, siis vähemalt on aus kaup ja ei hakka midagi susserdama.. ei tea kas mõjuks pigem positiivselt või pigem negatiivselt..

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #228
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Päris palju autosid tuleb Saksast ja teada on, et sakslane ise üldjuhul ei keri tagasi odomeetrit.
        Eestlane on see tegelane, kes tuleb ja keerab läbisõidu 100-200k tagasi. 200k ongi see piir millest 10 aastat+ vanemad autod enam millegipärast üle ei taha minna või siis püsivad seal kandis.

        Comment

        • albinar
          Õpihimuline Mängur
          • Nov 2010
          • 346

          #229
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
          Päris palju autosid tuleb Saksast ja teada on, et sakslane ise üldjuhul ei keri tagasi odomeetrit.
          Eestlane on see tegelane, kes tuleb ja keerab läbisõidu 100-200k tagasi. 200k ongi see piir millest 10 aastat+ vanemad autod enam millegipärast üle ei taha minna või siis püsivad seal kandis.
          Sõidan hetkel 2002. audiga. Mille eelmine omanik oli vanapappi, kes otsis auto uuest peast. Hetkel läbisõit 201k.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #230
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            kirikuõpetaja obv

            Comment

            • Kosmonaut
              Grinder
              • Feb 2010
              • 584

              #231
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
              Päris palju autosid tuleb Saksast ja teada on, et sakslane ise üldjuhul ei keri tagasi odomeetrit.
              Eestlane on see tegelane, kes tuleb ja keerab läbisõidu 100-200k tagasi. 200k ongi see piir millest 10 aastat+ vanemad autod enam millegipärast üle ei taha minna või siis püsivad seal kandis.
              Kerivad ka sakslased. Sealt tulevatel autodel ka võltsitud hoolduspaberid kaasas (hiljuti oli artikkel selle kohta, et saksas on hoolduspaberite äri õitsemas).

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #232
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
                Kerivad ka sakslased. Sealt tulevatel autodel ka võltsitud hoolduspaberid kaasas (hiljuti oli artikkel selle kohta, et saksas on hoolduspaberite äri õitsemas).
                pigem türklased ..

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #233
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
                  Kerivad ka sakslased. Sealt tulevatel autodel ka võltsitud hoolduspaberid kaasas (hiljuti oli artikkel selle kohta, et saksas on hoolduspaberite äri õitsemas).
                  Sealsed türklased pigem.

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #234
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    Kopeerin siia lingi bikeri foorumist. Õpetlik lugu kasutatud asja ostmisel tekkida võivate probleemide kohta.

                    Comment

                    • Dogers
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2500

                      #235
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      Mul on 2002 aasta auto ja 165k läbisõitu. ma ei ole pensionär.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #236
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Algselt postitas Dogers Vaata postitust
                        Mul on 2002 aasta auto ja 165k läbisõitu. ma ei ole pensionär.
                        sa oled lihtsalt Tartust? :)

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #237
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Mul 1998a Audi A6, oleks vaja selliseid nipet-näpet asju teha nagu õlivahetus, kliima täitmine jms. Oskab keegi soovitada Tallinnas kohta kus ooteaeg on alla nädala? Forss pidi hea olema, aga eelmine kord helistasin siis pidi 3 nädalat ootama ja esindusse ei tahaks nii lihtsate väikeste asjadega minna.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #238
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Tespera teeb väga kiiresti.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #239
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Mul 1998a Audi A6, oleks vaja selliseid nipet-näpet asju teha nagu õlivahetus, kliima täitmine jms. Oskab keegi soovitada Tallinnas kohta kus ooteaeg on alla nädala? Forss pidi hea olema, aga eelmine kord helistasin siis pidi 3 nädalat ootama ja esindusse ei tahaks nii lihtsate väikeste asjadega minna.
                              Tõesti Tallinnas nii pikad ootejärjekorrad?
                              A muidu ära unusta, siis õlifiltrit ostmast enne kui õlivahetust lähed kuhugi tegema :D.

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #240
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                                Tõesti Tallinnas nii pikad ootejärjekorrad?
                                A muidu ära unusta, siis õlifiltrit ostmast enne kui õlivahetust lähed kuhugi tegema :D.
                                Ei ole, esindusse saab kohe järgmine päev, aga sinna lähen aint siis kui mõni tõsisem asi ja suur tõenäosus, et muud kohad ära vussivad. Mis ma sellest õlifiltrist ostan? Ega ma enda mandiga kohale ei lähe, nemad vahetavad õli + kõik muu mis sinna juurde kuulub.

                                Comment

                                Working...