Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • wousha
    FPP Pro
    • Oct 2009
    • 268

    #31
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    http://www.auto24.ee/used/944419

    Hea mootor, 4wd, suhteliselt ökonoomne, kuid liigub reipalt, lisasi omajagu.

    Miinuseks vbl esisild, kuid kui korralikud jupid alla visata, siis kestab kaua.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #32
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Golf on jep rohkem selline väikeauto, aga A6 'l ja Omegal ma küll suurt vahet ei tee.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #33
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Algselt postitas wousha Vaata postitust
        http://www.auto24.ee/used/944419

        Hea mootor, 4wd, suhteliselt ökonoomne, kuid liigub reipalt, lisasi omajagu.

        Miinuseks vbl esisild, kuid kui korralikud jupid alla visata, siis kestab kaua.
        Ökonoomne? kütusekulu keskmine: 9.5 l/100 km kirjutab autoomanik, reaalselt tähendab see 11L+/100km prolly.

        Comment

        • wousha
          FPP Pro
          • Oct 2009
          • 268

          #34
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Ei tähenda .. 9.5l ongi täpselt keskmine, oman ise samasugust.

          Comment

          • ziimukaz
            Grinder
            • Jan 2010
            • 741

            #35
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Ökonoomne? kütusekulu keskmine: 9.5 l/100 km kirjutab autoomanik, reaalselt tähendab see 11L+/100km prolly.
            Mul sama mootor A6 peal ning minu käes kütsikulu 10-11 ringis. Ema sõitis paar aastat enne mind ning tema sai suvel 7,5l talvel 9l.
            A4 peal võiks arvata, et on natukene ökonoomsem.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #36
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
              Suures pildis jah, aga kui otsida leiab väga korralikke sõidukeid ka. Ise kunagi Audi ostsin, siis sain ülihea masina. Oli küll 95 aasta A6, aga no nii hästi hoitud. See, millisena ise selle pärast maha müüsin oli öö ja päev. :D

              Eestlased ostavadki enamasti läbisõitu, aga tähtsam on siiski see, mis olukorras masin üldiselt on.
              Ostsin ise ka A6 Saksamaalt, auto oli ka väga hästi hoitud ja sellepärast ka ei ole ühtegi viga tekkinud siiamaani ehk :)

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #37
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Enne ostmist ytled automüüjale, et käid esindusest läbi. Kui nad pole nõus siis on selge, et auto on fucked up.

                Kui mina oma mesa ostmas käisin, siis polnud probleemi. Läksin mersu esindusse ja tegin full-controlli, see maksis vist 99€ (eelnevalt pead aja endale panema, kasvõi telefoni teel).

                Usun et mujal esindustes on see üldine kontroll sama, ca 100€.

                Mõtle, kui ostad endale 4000€ masina ning alles siis lähed kontrolli ja seal selgub, et sul vaja ca 1500€ eest uuendusi teha (pidurid, õlid, süsteemid-värgid-särgid). Pretty kass :D

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #38
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Ökonoomne? kütusekulu keskmine: 9.5 l/100 km kirjutab autoomanik, reaalselt tähendab see 11L+/100km prolly.

                  11l linnas pole ökonoomne :D. Aga obv see mida nt auto24.ee-sse kirjutatakse, sinna võid lisada paar liitrit. Kõige parem on sul otsida samasuguseid mudeleid ja vaadata palju nendel kütusekulu on.

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #39
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    Ei pea esinduses ülevaatust tegema. Piisab ka kohast, kus odavamalt ära tehakse. Veidi uurima enne. Ülejäänud raha eest, mis esinduse arvelt kokku hoitakse saab näiteks õlivahetuse ära teha.

                    Comment

                    • con
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1954

                      #40
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      c5 2.5 diisel on legenaardne. kaks mootorit läinud tutvusringkonnas. liigub palju vigastena, sõber ostsis ja nädal hiljem müüs edasi.

                      b5 A4 1.9TDI on hea mootor. Igiliikur. ei ütleks, et edasi ei liigu. Neid liigub tsipitutena ka. linnas 6.5, maanteel 4.5-5. peres ikka päris palju neid olnud, ise pikematel sõitudel mõõdetud+ enamik omanikke kinnitavad.

                      97' teisest poolest hakati pihustitega mootoreid tootma(81kw), neil päris ergas minek.
                      http://www.auto24.ee/used/938839

                      Ökonoomsed, väga lihtsad mootorid, kerge parandada.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #41
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Algselt postitas con Vaata postitust
                        97' teisest poolest hakati pihustitega mootoreid tootma(81kw), neil päris ergas minek.
                        http://www.auto24.ee/used/938839
                        Antud lingi müüja tundub paljulubav muidugi .

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #42
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Kõik need Kohtla-Järve andreid ja Narva Dimitrid välista juba eos :D see on eduka auto ostmise pool võitu

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #43
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Mina läbisin mõni aeg sama tee palju odavama ja palju vanema auto valimisel. Igasugused eelarvamused üritasin kõrvale jätte ja panin kõigepealt kriteeriumid paika. Nüüd proocisin sama teha:

                            http://www.auto24.ee/used/950276
                            http://www.auto24.ee/used/901288

                            Mõlemaid liigub palju ja ka nende varusosasid saab normaalse hinnaga ja vajadusel on neid saada ka lammutustest. Nii Ghia, kui ka Highline on tehaseseadmes kõige parema varustusega. Kolmas rahvaauto on veel Corolla (http://www.auto24.ee/used/949459), kuid see on reeglina natuke kallim.

                            http://www.auto24.ee/used/938965
                            http://www.auto24.ee/used/939360
                            http://www.auto24.ee/used/947611
                            http://www.auto24.ee/used/918755

                            Üldiselt sama jutt, lihtsalt varuosad kallimad ja ka ülalpidamine kallim. Astra suhtes olid mul ebamäärased tunded aga Omega oleks minu valikus kindlasti sees. Juurde lisasin ka Renault Laguna Grandtouri, mis põhjaliku kontrolli korral tasub ka vaagimist.


                            Praktiline oleks seega eelkõige VW, Fordi ja Toyota vahel valida, teisi marke samas mitte täiega välistades.

                            Comment

                            • con
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1954

                              #44
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              kaastunne ausa südamega Vjasteslavidele, kes üritavad ida-virumaal oma autot müüa. Ei uurinud kuulutust. Golfi omanikud ütlevad, et kõik autod lagunevad ühtemoodi, lihtsalt golfi jupid kõige odavamad. Töökindlate mootoritega subarud ja hondad jäävad ka just sel põhjusel välja.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #45
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Muide, auto24.ee tasub iga hommik üe vaadata. Mu sõber kes vahel üritab osta odavamat ja müüa kallimalt teeb seda lausa mitu korda päevas. Üldiselt, kui kuulutus on juba üle nädala vana, siis pole kas hind õige või on autol midagi viga. muu.delfi.ee on teine koht, seal on tasuta kuulutused ja ka motors24.ee müügis olevad autod on seal välja toodud.

                                Meilgi jäi üks auto silma, mis oli aga kiirelt läinud ja paar päeva hiljem 20%+ kallimalt müügis.

                                Comment

                                Working...