Kalev luttis zalgirise ära

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Helmps
    Grinder
    • Oct 2008
    • 828

    #16
    Re: Kalev luttis zalgirise ära

    vahet pole kas riistad, kapotid või veel midagi kolmandat. igatahes tegijad!
    erinevalt mõnest teisest klubist...

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #17
      Re: Kalev luttis zalgirise ära

      Helmps trollib ja tahab rocki fänne pöördesse ajada.
      Me ei lähe õnge ;D

      Comment

      • Helmps
        Grinder
        • Oct 2008
        • 828

        #18
        Re: Kalev luttis zalgirise ära

        kust seda võtad, äkki tahan paide puuviljaparadiisi vendasid vihale ajada? :P

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #19
          Re: Kalev luttis zalgirise ära

          donk, mida sina üldse spordist tead?
          rohkem dolerantsust.
          ei ole vahet kas kalev, rock, kapott, riist või liis lass - võidab sport!

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #20
            Re: Kalev luttis zalgirise ära

            donkaks lassi

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #21
              Re: Kalev luttis zalgirise ära

              Liis Lass on real life mõnusa monsteri näoga :/.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: Kalev luttis zalgirise ära

                Algselt postitas -andres-
                Liis Lass on real life mõnusa monsteri näoga :/.

                ROFLMAO!!! Enam paremini ei saa pokkerisõnadega väljendadagi IMO.

                Ja kuidas on see seoses "Kalev luttis zalgirise" teemaga ? :)

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #23
                  Re: Kalev luttis zalgirise ära

                  Algselt postitas antnx
                  donkaks lassi
                  ma calliks selle käe :D

                  liis lassi hargivahe on nagu piljardimängus augud :D

                  Comment

                  • Helmps
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 828

                    #24
                    Re: Kalev luttis zalgirise ära

                    Algselt postitas hotcocacola
                    ma calliks selle käe :D

                    liis lassi hargivahe on nagu piljardimängus augud :D
                    oled näinud?

                    anyway, rocki fännid, ärge nüüd proovige seda teemat kuidagi sujuvalt elu24.ee kommentaariumiks teha :)

                    Comment

                    • bounce
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 865

                      #25
                      Re: Kalev luttis zalgirise ära

                      [img width=402 height=600]http://www.klamber.ee/pnews/ATT00140.jpg[/img]

                      Comment

                      • blizkaa
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 389

                        #26
                        Re: Kalev luttis zalgirise ära

                        Mäng oli bro, jätsin isegi trenni minemata sellepärast. aga jah, Kalevil olid eile pocket ässad ja leedukatel 72o.
                        Veel kolm aastat tagasi laiasid leedu treenerid selliste statmentitega, et eesti klubidel oleks targem mitte BBL-s osaleda, sest siinsed vanad korvpalli ei oska.
                        Eile tõestasid Keerles (Kalevi peamine ja ainus võtmemängija) ja läbiaegade eesti osavaim tagamängija Kriisa ning tema kultuse mantlipärija Sokk, koos geniaalselt potentsiaalika Veskiga, et meite mehed on nüüdsest teisest puust. Ainult Kangur ei sobi eelnevasse nimekirja millegipärast...

                        Klassika lingil

                        Comment

                        • Tarmonator
                          Lingiparandaja
                          • Oct 2008
                          • 3274

                          #27
                          Re: Kalev luttis zalgirise ära

                          sry aga Keerles nüüd küll ei ole mingist otsast väärt mängija. ma loodan, et see oli iroonia...

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #28
                            Re: Kalev luttis zalgirise ära

                            Kui märgiti ka Viljarit ja Valmot, siis ei saaks iroonias mitte vähimatki kahtlust olla :D.

                            Comment

                            Working...