POLL:Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna) EDIT:7.märts

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marguzz22
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1458

    #1

    POLL:Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna) EDIT:7.märts

    PALUN MAKSKE RAHASID, MIDA VAREM RAHA LENC KÄTTE SAAB, SEDA VAREM SAAME MINNA VILLA OMANIKUGA KOKKU SAAMA JA KOHA KINNI PANNA, PÄRAST VÕETAKSE ÄRA SEE KUUPÄEV


    Tere! Tegin uue topicu kuna vanas liiga palju offtopicut. Küsimus selline, kas sa tuleksid LIVE FOORUM EVENDILE, mis toimuks siin
    http://www.hot.ee/villarent/ see villa maksab nii palju kui tuleb inimesi, mida rohkem tuleb seda odavam.


    1) plaanis oleks pidada live turna(sisseost migni 300 äkki?niipalju kui keskmisele kannatab)
    2) näeks foorumi näod ära, jooks ja niisama chilliks
    3) kes välja kukub võib ju linna jooma minna
    4) see teema on selleks, et näha kes tuleks sellisele üritusele, kui te ei tule ja tahate kirjutada, et teile meeldib naisega juustu süüa siis palun ära seda siia kirjuta (teine teema)
    5) kui raha kogumiseks läheb siis selle kanname kas rankale, lenc või tigranole kes maksab koha ära

    Need kes oleksid nõus tulema pange ettepanekud siia ja kas tuleksite v mitte



    oluline, SAIN inimesega räägitud 7.märts on villa täiesti vaba, ütles, et terve maja on 10 k AGA et võib teha 6000 ma nagu aa okei, no ju siis huvi pole majanduslangus ikkagi, nii,et hinnaks oleks 6000eek, ettemaks tuleb sellele vennale teha 50% nii, palju meid reaalselt olemas on?TEEKS lenc kätte ettemaksu(vaatame palju kindalt on) ja ma saaksin lenc näiteks kokku ja saaks selle vanaga kokkuy ja teeks selle ettemaksu ära, vaataks koha üle


    Raha võib juba maksma hakata, kuna ettemaks vajab tasumist. Korjan kohe kogu summa ja tõenäoliselt saate üritusel ka miskit tagasi.
    Selgituselahtrisse palun kindlasti märkige enda foorumi kasutajanimi.
    Paluks 300 Eesti Krooni, arvele:
    10010177120013
    Lennart Vahemets
    hakake raha palun juba kohe maksma kellel võimalus on , kuna vaja see ettemaks ära viia, lenc andis konto ka ülevalpool




    praegu kindlad tulejad

    1.mina
    2. lenc (maksnud)
    3.antx (makstud)
    4. kloonike (makstud)
    5. jrgn hell (makstud)
    6. tigrano
    7. paradigmlost (makstud)
    8. keiss
    9. leits (maksnud)
    10.Codecci (maksnud)
    11. ESTPatrick (maksnud)
    12. kollane (makstud)
    13. -andres-
    14. Aristotep (makstud)
    15. glendegen
    16. masterpupept (makstud)
    17. BuildUp
    18. muruntau
    19. virx747 (makstud)
    20. pikk28
    21. Timpz (makstud)
    22. Davy (maksnud)
    23. TaaviK (makstud)
    24. Ranka (makstud)
    0
    jah
    0%
    0
    ei
    0%
    0
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #2
    Re: POLL: Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna)

    jah

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #3
      Re: POLL: Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna)

      Ikka!

      Comment

      • kollane
        Pokkerihai
        • Nov 2008
        • 2031

        #4
        Re: POLL: Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna)

        naised , viin, muusika mina olen käpp

        Comment

        • Kloonike
          Grinder
          • Nov 2008
          • 898

          #5
          Re: POLL: Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna)

          Tuleks ikka ;D

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #6
            Re: POLL: Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna)

            tuleks ja kui vaja joks ennast kiiresti täis kah, aga võiks veebruari lõpu poole jääda, kui üldse nii lähiajal on.
            Peab 21.nda kuupäeavni vähe vormi hoidma

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #7
              Re: POLL: Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna)

              101% kohal

              Comment

              • paradigmlost
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 421

                #8
                Re: POLL: Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna)

                tuleks.

                Comment

                • marguzz22
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1458

                  #9
                  Re: POLL: Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna)

                  väga hea vaatame palju inimesi kokku tuleb:)

                  Comment

                  • Keiss
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1592

                    #10
                    Re: POLL: Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna)

                    Algselt postitas TIGRANO
                    101% kohal

                    Comment

                    • leits

                      #11
                      Re: POLL: Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna)

                      kes välja kukub saab sauna ka ju minna vms või niisama tinunni panna ja paska kellegiga ajada :P Linna üksi minna on ikka teh pask, mingi rahvaga ikka lõbusam. ma oleks käpp.

                      nagu öeldud mulle veebruari 21 ei sobi ning ei sobi ka veebruari viimane nv kuna siis oleme patrikuga slovakkias, äkki märtsi poole ?

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #12
                        Re: POLL: Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna)

                        mina

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #13
                          Re: POLL: Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna)

                          jah nagu leits ütles, veebruar on tihe ja reisid planeeritud

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #14
                            Re: POLL: Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna)

                            7. märts, kokkulepitud

                            Comment

                            • kollane
                              Pokkerihai
                              • Nov 2008
                              • 2031

                              #15
                              Re: POLL: Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna)

                              Algselt postitas lenC
                              7. märts, kokkulepitud
                              kalendrisse märgitud, suurelt ja punaselt

                              Comment

                              Working...