Apple Mac ja pokkerimängimine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #31
    Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

    Antud juhul (HP) peaks siiski rääkima ka muust, kuid HP on omamoodi fenomen, mida ka Eesti suguse väikeriigi tootjad suudavad puusalt tulistades lüüa.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #32
      Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
      Antud juhul (HP) peaks siiski rääkima ka muust, kuid HP on omamoodi fenomen, mida ka Eesti suguse väikeriigi tootjad suudavad puusalt tulistades lüüa.
      [youtube]jhMLgB5I_f0[/youtube]

      Comment

      • rasmer
        Vana Tegija
        • Oct 2009
        • 1306

        #33
        Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

        Tüübid jahuvad siin juba pikka aega, aga autoriteedi videot pole keegi pannud.

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #34
          Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          A+ vid :D

          Endal pole macide vastu midagi, aga peab nõustuma obv, et pisut overpriced nad siiski on.

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #35
            Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

            Video 5+ :D:D

            Comment

            • HenryPKR
              Räme Fish
              • Dec 2010
              • 14

              #36
              Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

              Kasutan pokkeri mängimiseks iMac 27' ja julgen vabalt soovitada. Kunagi olin ise ka n-ö maci vastane, kuniks õde ostsis endale maci koju, alguses oli harjumatu ja eeldasin, et ei ole mingeid programme macile jne. Kuid järgmine arvuti oli mul juba macbook, siis macbook pro ja nüüd lisaks ka imac ja olen nii ära harjunud, et PC peale tagasi ei plaani küll lähiajal kolida.
              Igapäevaselt kasutan Mac OS X'i ja kui pokkerit mängima hakkan, siis teen arvutile restardi ja login bootcampi abil win 7 sisse.

              Paralells desktopi ei soovita pokkeri mängimiseks, kuna see jaotab RAM'i kaheks, ühte osa kasutab mac ja teist win, seega jääb arvuti aeglasemaks. Bootcampiga sellist probleemi pole.

              Kokkuvõtlvalt: Minu silmis nuts arvuti, lisaks kasutab veel üks sõber samuti pokkeri mägnimiseks iMaci ja ka tema on sellega väga rahul. Mis programmide vähesusse puutub, siis nii võis see olla 10a tagasi...

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #37
                Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

                Mispärst teil vajadus tagumiku kaudu hambaid ravida. Kui tahate pokkerit mängida ostke PC.

                Comment

                • taasver
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 584

                  #38
                  Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

                  Holdem Manageri saab ka tööle panna?

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #39
                    Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #40
                      Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

                      Algselt postitas taasver Vaata postitust
                      Holdem Manageri saab ka tööle panna?
                      Kui Windows 7 bootcampiga peale paned saad kõike teha mida PC-gagi. Maci enda OS HEM-i ei toeta minu teada, aga PT3 toetab - samas ühtegi tuba Eestis mitte hetkeseisuga, seega kui aint Maci OSi kavatsed peale jätta siis pole mõtet Maci osta

                      Comment

                      • andrus69
                        FPP Pro
                        • Jan 2010
                        • 232

                        #41
                        Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

                        Käisin ise Maci poes näppimas ja rääkisin müüjatega. Nende esialgne idee oli Parallels desktop.

                        Aga ühesõnaga lisaks arvuti ostule tuleb ikkagi ka Windowsi eest lisaks raha välja käia.

                        Kui Bootcampiga Windowsisse logid siis oledki ainult Windowsis sees või Maci enda OSis ka ?

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #42
                          Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

                          Mul natukene jääb arusaamatuks, et miks mac siis? Sulle on windowsi vaja enamuse jaoks .. milles see maci eelis vs windows on .. ytleme siis? Lihtsalt "fäncym" and thats it?

                          Comment

                          • andrus69
                            FPP Pro
                            • Jan 2010
                            • 232

                            #43
                            Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

                            Teema saigi selleks tehtud kuna DELLiga rahul pole ja et teada saada kas peaks ja miks peaks ja mis võimalused pokkerimängimiseks on ja kas üldse MACi kaaluda:)

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #44
                              Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              Mul natukene jääb arusaamatuks, et miks mac siis? Sulle on windowsi vaja enamuse jaoks .. milles see maci eelis vs windows on .. ytleme siis? Lihtsalt "fäncym" and thats it?
                              Operatsioonisüsteemil ei olegi vast eelist, riistvaraliselt on kvaliteetsem võrreldes kraad odavamate Dellidega. Sama kvaliteetseid PC-sid on ka olemas (Dell Precision), aga nende hinnaklass on ka sama Macbook Prodega.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #45
                                Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

                                Maci ei lähe pask klaviatuuri vahele ja motti puhtana hoida on rohkem.

                                Rohkem eeliseid pole, aga nendest piisab.

                                Comment

                                Working...