Apple Mac ja pokkerimängimine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #16
    Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

    Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Apple tooted on kõik sigahead, aga samas kõik ülehinnatud, sest neid on cool omada.
    .
    Nii on. Ja seda pea enamike asjadega, millel disaini ja esitluse peale mõeldud on (kasvõi alates riietest ja lõpetades restoranidega).

    Comment

    • andrus69
      FPP Pro
      • Jan 2010
      • 232

      #17
      Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

      Ega sa "Seks" osa ei tahaks natukene lahti kirjutada:)?

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #18
        Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

        Algselt postitas andrus69 Vaata postitust
        Ega sa "Seks" osa ei tahaks natukene lahti kirjutada:)?
        You buy a new Mac out of lust and a new PC because your old one is crap.

        Comment

        • andrus69
          FPP Pro
          • Jan 2010
          • 232

          #19
          Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

          Kellegil on kogemusi nende emulaatorite kasutamisel? On see tõesti selline peavalu ja jamamine või ühekordne tegevus, peale mida unustad, et kasutad emulaatorit?

          Comment

          • harryahven
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1964

            #20
            Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

            never ei ostaks muud läpakat peale maci, juba välimuse pärast maksaks paar kilo rohkem, pole elus ühtegi ilusat läpakat näinud peale nende.

            Comment

            • andrus69
              FPP Pro
              • Jan 2010
              • 232

              #21
              Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

              harryahven, kasutad MAC sülearvutit ja mängid ka pokkerit sellega?

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #22
                Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                Nii on. Ja seda pea enamike asjadega, millel disaini ja esitluse peale mõeldud on (kasvõi alates riietest ja lõpetades restoranidega).
                Tehnika puhul on hind ja efektiivsus oluline, Dieseli teksades on suurem võimalus keegi omale koju tassida.
                Maitse asi obv.

                Comment

                • ziimukaz
                  Grinder
                  • Jan 2010
                  • 741

                  #23
                  Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

                  lol, pange see teema kinni ruttu, mõttetuks Mac vs Pc vaidluseks läinud. Teema algataja sai ilmselt vastuse oma küsimusele.

                  Comment

                  • andrus69
                    FPP Pro
                    • Jan 2010
                    • 232

                    #24
                    Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

                    Milleks kinni panna, kui teemas võtaks sõna inimesed kellel MACiga reaalseid kogemusi, siis oleks kõik OK. Saan aru, et kellele ema kellele tütar. Sooviks lihtsalt elavat kinnitust sellele, et keegi on MACiga ka pokkerit aktiivselt mängimas :)

                    Comment

                    • harryahven
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1964

                      #25
                      Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

                      ise ei kasuta, aga sõber mängib aktiivselt starsis sellega ja kõik peaks ok olema, muude saitide kohta ei oska öelda..

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #26
                        Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

                        Ma lurkin pidevalt 2+2 's HSNL offtopic teemat ja seal üsna tihti räägitakse Macidest. 80-90%+ HSNL mängijatest on arvamusel, et uus MacBook Pro on greatest laptop ever ja kasutatakse sellist programmi nagu bootcamp, et oleks arvutis samal ajal Mac OS ja Windows 7 ja pokkerit mängitakse Windows 7 all. Pidi olema üsna lihtne ka see peale installeerida.

                        Ise pole kunagi ühtegi Maci läpakat omanud, aga tüdrukul on MacBook Air ja imo on tegemist kõige kvaliteetsema läpakaga BY FAR (enda arvutid ka just juustud pole olnud, olen ostnud 2x ~ 20K 'seid Delle). Kui ise peaks praegu uue läpaka ostma, siis ostaks üsna kindlalt MacBook Pro (või siis Dell Precisioni, mis on sama kallis või kallimgi).

                        Kas võtad arvesse HSNL mängijate arvamusi kel kõigil on probably isiklikult kogemusi nii high-end PC 'de kui high-end Macidega või 10K-ste säästu-Dellarite omanike arvamusi kes Macidega isiklikult tõenäoliselt alla 1h kokku puutunud - up to you :)

                        Comment

                        • 50CandyJoe
                          FPP Pro
                          • Jan 2009
                          • 253

                          #27
                          Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

                          Bootcampiga pead Windowsisse bootima. Parallels on mugavam, Windows jookseb OSX all eraldi aknas ja mugav on kiirelt ümber switchida.

                          Comment

                          • valustyng
                            Õpihimuline Mängur
                            • Apr 2009
                            • 450

                            #28
                            Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

                            imac<dell alienware ?

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #29
                              Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Kas võtad arvesse HSNL mängijate arvamusi kel kõigil on probably isiklikult kogemusi nii high-end PC 'de kui high-end Macidega või 10K-ste säästu-Dellarite omanike arvamusi kes Macidega isiklikult tõenäoliselt alla 1h kokku puutunud - up to you :)
                              Pastilaa?? Jah!

                              Iga normaalne inimene saab muidugi aru, et inteli prose on inteli prose ka siis, kui ta asub Mac´i sees, rääkimata muust.

                              Kunagi olid Mac ja PC, nüüd on PC ja PC Mac.
                              Last edited by Potsataja; 12.10.11, 21:31.

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #30
                                Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                Pastilaa?? Jah!

                                Iga normaalne inimene saab muidugi aru, et inteli prose on inteli prose ka siis, kui ta asub Mac´i sees, rääkimata muust.

                                Kunagi olid Mac ja PC, nüüd on PC ja PC Mac.
                                Ja Inteli prose on Inteli prose ka HP Pavilioni sees, kuid huvitaval kombel siin foorumis keegi ei ole sellise jutuga välja tulnud kui tavapäraselt kiidetakse Delli ja Lenovot... Huvitav miks?

                                Comment

                                Working...