Re: Lennukid
Ma olen korralik lennunuspede, aidanud kunagi isegi teha mitmeid temaatilisi veebilehti ning vist ainuke mäng arvutis peale pokkeri on ka MS Flight Simulator. Lennanud nii TU-134, TU-154, Jak-40 kui Jak-42ga; sealhulgas tõsistel "kolkaliinidel". Täna unistaks küll pigem ühest otsast Airbus 380-ga :)
Peale ühe intsidendi aastaid tagasi teel Sharmist Tallinnasse ühe kurikuulsa Egiptuse lennufirmaga pole juhtunud midagi, mida vääriks erilist meenutamist. Küll oli varem suurimaks probleemiks see, et lennukis ei saanud suitsu teha ja mistahes lennureisid, isegi Euroopasse, olid nii vägagi piinarikkad. Enam suitsu ei tee ning seda muret ei ole :)
Ma olen korralik lennunuspede, aidanud kunagi isegi teha mitmeid temaatilisi veebilehti ning vist ainuke mäng arvutis peale pokkeri on ka MS Flight Simulator. Lennanud nii TU-134, TU-154, Jak-40 kui Jak-42ga; sealhulgas tõsistel "kolkaliinidel". Täna unistaks küll pigem ühest otsast Airbus 380-ga :)
Peale ühe intsidendi aastaid tagasi teel Sharmist Tallinnasse ühe kurikuulsa Egiptuse lennufirmaga pole juhtunud midagi, mida vääriks erilist meenutamist. Küll oli varem suurimaks probleemiks see, et lennukis ei saanud suitsu teha ja mistahes lennureisid, isegi Euroopasse, olid nii vägagi piinarikkad. Enam suitsu ei tee ning seda muret ei ole :)

Comment