Kogu jura siia.
Alustuseks, lugu, mis juhtus taksoga täna homikul linnast koju tulles. Igatahes, olin just taksosse istumas, kui juurde hüppas üks täiesti pandav üle keskmise grillkana (kes sõna ei tea, googeldagu), ütles, et jäta takso mulle. Ütlesin, et kui suund sama, võime jagada, kui raha pooleks teeme. Oligi suund sama (Sweet home Lasnamäe). Ei mäleta, kust jutt alguse sai, igatahes keegi meist mainis Las Vegast. Ta kohe rääkima, et ma just eile jõudsin sealt. Cool story bi..h, aga lasin jutul jätkuda. Ta teab kedagi kõva pokerdajat, kes teenib turniiridegasellega tõsist raha jne. Küsisin, et kas Bi jääb üle €1k jne. Ta vastas, et mu hommikusöök jääb üle €1k. OBV. Küllaltki kinni, nagu olin, ei kostnud selle peale midagi. ütles, et tuleb Monacost, tal korter seal, aga vaene harjumustes kinni ema elab ikka lasnakal, seepärast ta lasnakale lähebki. Cool story. Ma enne tema kanti jõudmist ütlesin, et viska oma osa siis ka. Ja siis läks räige sõim lahti, et ma olen nii sitt mees, et ma ei jaksa viite euri maksta, et koju sõita :D Ta ise nii peen eit ja mida veel. Pidime veel tema maja ees suitsu tegema, aga siis saatis väga toorelt *****, ma olevat viimane luuser ja mida iganes veel. Ma olin kergelt öeldes hämmelduses selle jutu peale ja kuna joogid olid ka sees, ei osanudki kohe midagi kosta, lasin tal edasi sõimata. Ta pidi kohe väljudes oma osa obv maksma, mida veelgi obvimalt ei juhtunud.
Sõitsin koju, naersin ülejäänud tee, maksin mõlema arve ära ja nii läks.
Ärge siis kartke jagada ka enda lugusid.
Alustuseks, lugu, mis juhtus taksoga täna homikul linnast koju tulles. Igatahes, olin just taksosse istumas, kui juurde hüppas üks täiesti pandav üle keskmise grillkana (kes sõna ei tea, googeldagu), ütles, et jäta takso mulle. Ütlesin, et kui suund sama, võime jagada, kui raha pooleks teeme. Oligi suund sama (Sweet home Lasnamäe). Ei mäleta, kust jutt alguse sai, igatahes keegi meist mainis Las Vegast. Ta kohe rääkima, et ma just eile jõudsin sealt. Cool story bi..h, aga lasin jutul jätkuda. Ta teab kedagi kõva pokerdajat, kes teenib turniiridegasellega tõsist raha jne. Küsisin, et kas Bi jääb üle €1k jne. Ta vastas, et mu hommikusöök jääb üle €1k. OBV. Küllaltki kinni, nagu olin, ei kostnud selle peale midagi. ütles, et tuleb Monacost, tal korter seal, aga vaene harjumustes kinni ema elab ikka lasnakal, seepärast ta lasnakale lähebki. Cool story. Ma enne tema kanti jõudmist ütlesin, et viska oma osa siis ka. Ja siis läks räige sõim lahti, et ma olen nii sitt mees, et ma ei jaksa viite euri maksta, et koju sõita :D Ta ise nii peen eit ja mida veel. Pidime veel tema maja ees suitsu tegema, aga siis saatis väga toorelt *****, ma olevat viimane luuser ja mida iganes veel. Ma olin kergelt öeldes hämmelduses selle jutu peale ja kuna joogid olid ka sees, ei osanudki kohe midagi kosta, lasin tal edasi sõimata. Ta pidi kohe väljudes oma osa obv maksma, mida veelgi obvimalt ei juhtunud.
Sõitsin koju, naersin ülejäänud tee, maksin mõlema arve ära ja nii läks.
Ärge siis kartke jagada ka enda lugusid.
TC
Comment