KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #181
    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Algselt postitas leits
    Opeliga tuleks minna OBV, bmw ei ole sobilik. täna saime opeli esimese laksuga käima, joppas.
    diskor minu silmis mõttetu, mulle sobib skyplus ka or siis läpakas ja sealt mussi lasta...
    Jah tahaks juttu ka rääkida, mitte tümm põhjas ja ei kuule midagi hahahhaha

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #182
      Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

      Algselt postitas vsiu100
      margus ole viisakas. ja kui sa peaks midagi minu libudest veel mainima, siis usu mind, sa ei taha, et ma tuleks sinna peole, kus oled sina.

      ma proovisin selgitada, et pooldan pidu, mis on pidu või pokkeri mängu, mis on pokkeri mäng.
      olen mänginud nn foorumi turniiri, kus minu lauas oli paar sassis venda, kes splassis chippe, pani segast, häiris mängu jne. insta tilt ja pokkerist oli asi kaugel. ja mingit mõistliku juttu ka ei anna ajada inimestega, kes on koomas või stone.

      aga keegi ei keela sul asi kätte võtta ja ära korraldada. anna konto nr ja kannan summa üle. lihtsalt avandasin arvamust, milline võiks üritus imo olla. see et see sinu arvamusega kokku ei lähe, ei tähenda, et võid solvama hakata ja isaks ära minna.
      kas minu viimaste turniiride konditsioon on piisav et juttu rääkida, lihtsalt uudishimust, enda arust olin küll jooki jooonud omajagu kuid kainet mõtlemist nagu oleks jagunud

      Comment

      • ok2aa
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1903

        #183
        Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

        mu arust võiks olla dj-jõuluvana-strippar kõik ühes isikus.

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #184
          Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

          no sinu konditsioon on väga ok olnud. ei saanud aru, et täis olid. reageerid adekvaatselt.
          pidasin silmas PN suvepäevade turniiri. üritus ise oli väga ok, aga turniir oli minu jaoks 0. olin sinuga ühes lauas ja nagu näha oli sul ka motivatsiooniga probleeme. suutsid vähemalt välja lennata esimesena ja saada eriprize, mina olin aeglane ja jäin tagant poolt teiseks, topelt fail.

          leits, see lause ei olnud obv sulle.

          üldiselt on asi nii, et kuna ma ise korraldama ei hakka, siis pole vaja mu postile nii suurt tähelepanu pöörata. oleks ette näinud, poleks kirjutanud.
          tulen kohale ikka(kui siinmail olen,ega pakilisi toimetusi pole) olenemata milline pidu on.

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #185
            Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

            Pmst hetkel ma olen päris elus näinud siit foorumist vast ümmarguselt 3e inimest. Seega mingi maja variant tundub esimeseks korraks täitsa okei. Põhiline oleks, et näeks näod ära, saaks tuttavaks nstuff.
            Ma ei näe problemaatikat, kui naistekarja ümber pole, sest ülejäänud 3nv kuus võib ju vabalt omapäi seda teha, mis süda heaks peab.

            Comment

            • marguzz22
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1458

              #186
              Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

              see siis siin offtopicuks , koht see villa 7.märts lugege teemat

              Comment

              • leits

                #187
                Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                villast saab pärast iga yks kjuhu tahab minna ju peole naistesse kasinni vms.

                Comment

                • marguzz22
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1458

                  #188
                  Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                  Algselt postitas -andres-
                  Pmst hetkel ma olen päris elus näinud siit foorumist vast ümmarguselt 3e inimest. Seega mingi maja variant tundub esimeseks korraks täitsa okei. Põhiline oleks, et näeks näod ära, saaks tuttavaks nstuff.
                  Ma ei näe problemaatikat, kui naistekarja ümber pole, sest ülejäänud 3nv kuus võib ju vabalt omapäi seda teha, mis süda heaks peab.

                  super

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #189
                    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                    Algselt postitas vsiu100
                    no sinu konditsioon on väga ok olnud. ei saanud aru, et täis olid. reageerid adekvaatselt.
                    pidasin silmas PN suvepäevade turniiri. üritus ise oli väga ok, aga turniir oli minu jaoks 0. olin sinuga ühes lauas ja nagu näha oli sul ka motivatsiooniga probleeme. suutsid vähemalt välja lennata esimesena ja saada eriprize, mina olin aeglane ja jäin tagant poolt teiseks, topelt fail.

                    leits, see lause ei olnud obv sulle.

                    üldiselt on asi nii, et kuna ma ise korraldama ei hakka, siis pole vaja mu postile nii suurt tähelepanu pöörata. oleks ette näinud, poleks kirjutanud.
                    tulen kohale ikka(kui siinmail olen,ega pakilisi toimetusi pole) olenemata milline pidu on.
                    Ükspäev mõtlesin, et kes ESTPatrick oli suvepäevadel, see vend kellel PokerNewsi kleeps ümber pea oli siis jah? ;D

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #190
                      Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                      Algselt postitas Codecci
                      Ükspäev mõtlesin, et kes ESTPatrick oli suvepäevadel, see vend kellel PokerNewsi kleeps ümber pea oli siis jah? ;D
                      võis olla küll. noh kui näed, kyll meelde tuleb. kiilakas ja kiire ainevahetusega. :D

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #191
                        Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                        Algselt postitas Codecci
                        Ükspäev mõtlesin, et kes ESTPatrick oli suvepäevadel, see vend kellel PokerNewsi kleeps ümber pea oli siis jah? ;D
                        mina see olin, kaotasin mingi kihlveo, täpselt ei mäleta mis oli

                        Comment

                        • Tarmonator
                          Lingiparandaja
                          • Oct 2008
                          • 3274

                          #192
                          Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                          me tegime one-hand loteriid. kaotaja(või oli võitja) pani selle ümber pea. teise ringiga sain mina selle endale ;D

                          Comment

                          • leits

                            #193
                            Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                            pokkerit väga ei viidsigi mängida seal .. tarmo käis siin mingi aeg r22kis mingist in between, see tundus poole kinom gamblemis m2ng olema, ei pea mõtlema v2hemalt.

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #194
                              Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                              Algselt postitas Tarmonator
                              me tegime one-hand loteriid. kaotaja(või oli võitja) pani selle ümber pea. teise ringiga sain mina selle endale ;D
                              võitja tundub loogilisem, sest ma olen üsna hea

                              Comment

                              Working...