KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #16
    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    jep ma ka päris tihti tlnas, kui klapib kõik siis võtan osa minagi

    Comment

    • marguzz22
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1458

      #17
      Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

      laua/de kinnipanemine ei maksa midagi, lihtsalt leppida kokku kõigile sobiv kuupäev ja tulla kokku:)

      Comment

      • antnx
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3102

        #18
        Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

        +1

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #19
          Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

          in before wat

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #20
            Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

            Algselt postitas marguzz22
            lol :D kesk eestis pekstakse meid kohalikus pubis surnuks:D
            Ha Ha Ha, eile ka, kui ESTpatrick turniiril teise koha oli teinud ja me kuskile kahtlase väärtusega baari läksime WOODSTOCK vist oli koha nimi, kus oli palju selliseid pikkade juustega ja väga karvasi mehikesi, mis iseenesest oli juba hirmutav ;D, siis patrick pidi ikka paarikümne kilo eest 500 eeguseid karvaste ees baarileti juures lehvitama, ime, et ta ellu jäi, muidugi meid oli mingi 100tk ka kaasas, seega kui urka kohta läheme peame samuti 100 matsiga minema ;D

            Samas urka kohta on raske strippareid värke vedada jne ;D

            PS: eile oli suur nälg ja see woodstckkkkkkk irw ha ha ha oli selline koht kus pidi süüa saama, ha ha ha, arvake ära mida pokkeriprod sõid, ha ha ha, KILU VÕILEIBU LOOMULIKULT

            Comment

            • Aristotep
              Grinder
              • Oct 2008
              • 605

              #21
              Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

              Woodstock nüüd küll mingi urgas ei ole ;P

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #22
                Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                Algselt postitas Aristotep
                Woodstock nüüd küll mingi urgas ei ole ;P
                Kle on ikka küll, kõik olid needitud ja kasimatud, kaklesid, kukkusid trepil pikali, ühtegi silmale ilusat naist ei õnnestunud näha jne ISEGI PEOKUNNIL TULI UNI PEALE, ha ha ha

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #23
                  Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                  Legendaarne koht!

                  Comment

                  • BuildUp
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2547

                    #24
                    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                    Algselt postitas TIGRANO
                    Kle on ikka küll, kõik olid needitud ja kasimatud, kaklesid, kukkusid trepil pikali, ühtegi silmale ilusat naist ei õnnestunud näha jne ISEGI PEOKUNNIL TULI UNI PEALE, ha ha ha
                    ROFL

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #25
                      Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                      Algselt postitas TIGRANO
                      Kle on ikka küll, kõik olid needitud ja kasimatud, kaklesid, kukkusid trepil pikali, ühtegi silmale ilusat naist ei õnnestunud näha jne ISEGI PEOKUNNIL TULI UNI PEALE, ha ha ha
                      Cliffnotes: Aristotep kuulab metalit ;D

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #26
                        Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                        Algselt postitas marguzz22
                        jep lihtsalt pubis istumine joomine , pärast kes viitsivad kluppi?või mis ta arvate, ranka nagu ma arusain ei ole sellest vaimustunud ja kavatseb end vajrata?
                        Mis mõttes nagu? Kust sellise readi said? :P

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #27
                          Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                          üldjuhul ma olen oma elus alla 5 korra joomisele ära öelnud kui mul muud plaani pole olnud ja opelimütsi ostsin ka soomes motomessilt endale ja ka opelitraksid, niiet nüüd olen valmis mees.

                          Comment

                          • marguzz22
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1458

                            #28
                            Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                            kas meil on konsensus, et viina tuleb võtta millalgi ? mul sess läbi nii,et pohhui iga nv kasvõi:D

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #29
                              Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                              Mina viina ja šhampust ei joo, kõik muud joogid ilmselt on minu lemmikmargid

                              Comment

                              • peokuningas
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 444

                                #30
                                Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                                Algselt postitas TIGRANO
                                Kle on ikka küll, kõik olid needitud ja kasimatud, kaklesid, kukkusid trepil pikali, ühtegi silmale ilusat naist ei õnnestunud näha jne ISEGI PEOKUNNIL TULI UNI PEALE, ha ha ha
                                Ma küll ei mäleta sellist asja :D

                                A mulle isiklikult sellised kohad meeldivad, kus hallist massist erinev rahvas käib. Maitse ja harjumuse asi.

                                Mu lemmik peokohad ongi vist paljude jaoks piisavalt urkad või grazyd kohad: Woodstock, Kuku klubi, Levist väljas, X-baar, Zavood, Valli baar, Angel, Kultuuritehas ja Kultuurikatel :)
                                Rock cafes ka vahel päris ägedad kontserdid. Ja paar kuud käisime mere pst kandis miskis noorte hiphopi urkas mis tundus ka suht äge koht olema. Nimi oli vist Protest. Privador kui noori naisi tahad saada, siis soovitan sinna sammud seada :)
                                Von Krahl on ka muidugi päris lahe koht.

                                Kui keegi teab kohti (Tallinnas, Pärnus või Tartus), mis mu listi täiendama sobiks, siis tulistage julgelt.

                                Comment

                                Working...