Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI
Mul ei ole mõtet seda teha, ei ole nagu väga midagi ette näidada. Ja virisevad kõik sellepärast ,et see teema annab sitta kanti moti micro meestele.
Mul ei ole mõtet seda teha, ei ole nagu väga midagi ette näidada. Ja virisevad kõik sellepärast ,et see teema annab sitta kanti moti micro meestele.

Comment