Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI
Paistab, et Kanepi on kõvasti alla võtnud. "Paremate päevade" Kaia oleks karm kontrast olnud Wozniackiga...
Paistab, et Kanepi on kõvasti alla võtnud. "Paremate päevade" Kaia oleks karm kontrast olnud Wozniackiga...
Comment