SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #1186
    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

    Hea võimalus inimene lihtsalt hulluks ajada.

    Comment

    • Char
      Pokkerihai
      • Sep 2009
      • 1848

      #1187
      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

      no pmst on nii nende free spinnidega, et ükskõik mis summa X saad, siis pead 35 korda läbi mängima, ehk pead sisse panema 35X.

      Keskmiselt annavad slotid tagasi 96%, ehk võtavad ära 4% sisse pandud rahast.

      seega 35X*0,04 = 1,4X.

      Seega sa alguses saad X raha ja kokkuvõttes keskmiselt võtavad tagasi 1.4X. Ehk kui väga head runni pole, siis ei saagi kunagi sealt raha kätte.

      Minu strateegia on üldjuhul nii, et saan free spinnide pealt X summa ja panen punasele, ehk saan 2X, ja nüüd mängin alles 35 korda läbi jäädes 0.6X keskmiselt kasumisse. On tootnud küll.
      Last edited by Char; 27.09.11, 13:32.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #1188
        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

        1,04 mitte 1,4x
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • Char
          Pokkerihai
          • Sep 2009
          • 1848

          #1189
          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
          1,04 mitte 1,4x
          sa ajad midagi sassi...

          eniveis spinnidest rääkida, sain just 5 spinni, 2 korda duublisse ja nüüd läbi mängima:

          Comment

          • harryahven
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1964

            #1190
            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

            mul tuleb pidevalt meilile neid free spinne, olen koguaeg ära kustutanud, peaks gämblima hakkama vist, praegugi tuli just selline: "Claim 5 free spins on Victorious"

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #1191
              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

              kust kuidas te neid free spine saate? ma pole vist kunagi kordagi saanud trios midagi tasuta:-/

              Comment

              • harryahven
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1964

                #1192
                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                võitsin just 12 senti lol

                rage - ei kujuta ette kust need tulevad, mina mängin seal regult vb sellepärast..

                Comment

                • Char
                  Pokkerihai
                  • Sep 2009
                  • 1848

                  #1193
                  Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  kust kuidas te neid free spine saate? ma pole vist kunagi kordagi saanud trios midagi tasuta:-/
                  newsletteriga pead olema liitunud, aga kui regulaarselt tuleb triost spammi ja spinne ei tule, sis kirjuta supporti
                  mul ka ei tulnud varem, aga nüüd tuleb suht tihti

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #1194
                    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                    Mul õnnestus mingi aeg teha 80 tasuta taalast kuskil 1200 või midagi sinnakanti :D aga läbimängimise käigus ütles mindset üles. See oli kuldne sessuhtes, et tavaliselt nii palju pärisraha ei saa, tavaliselt on mingi boonus heal juhul.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #1195
                      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                      Kellelgi ka viimasel ajal Elion jupsib? Mul toimuvad sellised paari-sekundilised disconnectid mitu korda päevas, MSN-i lükkab alati korra välja selle peale ja see paar sekki on piisav, et multisaitides videotisko pihta hakkab.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #1196
                        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Kellelgi ka viimasel ajal Elion jupsib? Mul toimuvad sellised paari-sekundilised disconnectid mitu korda päevas, MSN-i lükkab alati korra välja selle peale ja see paar sekki on piisav, et multisaitides videotisko pihta hakkab.
                        Sama jama oli. Ca nädal tagasi helistasin neile, et milles asi. Lubasid kontrollida ja enam pole olnud...

                        Comment

                        • harryahven
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1964

                          #1197
                          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                          mul oli selline jama, sest modem oli 100 aastat vana ja hakkas otsi andma, võtsin uue ligi ja kõik sai korda..

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #1198
                            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                            Minul uuendasid 100 aastat vana ruuteri softi ära ja töötab edasi ning mõnesekundilised disconnecte enam ei esine.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #1199
                              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Minul uuendasid 100 aastat vana ruuteri softi ära ja töötab edasi ning mõnesekundilised disconnecte enam ei esine.
                              +1, endal oli sama asi.

                              Comment

                              • virukunn
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 2036

                                #1200
                                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                                Mul hakkas ka nett kaduma. Mingi elioni tehnik tuli kohale ja ütles, et see modem teil 4 kuud järjest käinud, et pole ime ka.

                                Comment

                                Working...