SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Relamz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1467

    #1156
    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

    Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
    esimesel pildil meenutab naise parem põlv varjude ja päikesega veidi üht asja
    IT'S A BINGO!
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by Relamz; 26.09.11, 11:35.

    Comment

    • doublemint65
      Grinder
      • Oct 2008
      • 695

      #1157
      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Last edited by doublemint65; 26.09.11, 15:45.

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #1158
        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

        palju õnne mürka!

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • IamAllin
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 1653

          #1159
          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

          Mõtlesin, et ostan printeri, aga ei jaga nendest midagi.Vaja oleks printida koolitöid ja aeg-ajalt scännida ja copyda ka. Peaks olema värviprinter.... Kas parem oleks tindi või laser? Mida arvate sellest? http://www.hinnavaatlus.ee/products/...nterid/147669/

          Comment

          • KristjanRawk
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 1133

            #1160
            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

            laser üldjuhul parem, aga kallim ning värvitooneritega võib pain in the ass olla
            tindikas odavam, aga tint saab mingiaeg otsa ning pead vahetama ning uued kassetid pole väga odavad (oleneb printerist).
            võid seda ka lugeda: http://www.informaator.ee/laser-voi-...es-on-kusimus/

            printerite ostuga väga mööda panna ei saa, tuleb lihtsalt jälgida tindika puhul, et palju uus kassett maksab
            Last edited by KristjanRawk; 26.09.11, 18:36.

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #1161
              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

              Tindiprinter unusta ära. Laser värviprinter on jällegi kallis, õigemini kulumaterjalid on kallid. Samas koduses kasutuses kestab sul üks värv ikka väga pikalt.

              Comment

              • IamAllin
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 1653

                #1162
                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                laser üldjuhul parem, aga kallim ning värvitooneritega võib pain in the ass olla
                tindikas odavam, aga tint saab mingiaeg otsa ning pead vahetama ning uued kassetid pole väga odavad (oleneb printerist).
                võid seda ka lugeda: http://www.informaator.ee/laser-voi-...es-on-kusimus/

                printerite ostuga väga mööda panna ei saa, tuleb lihtsalt jälgida tindika puhul, et palju uus kassett maksab
                aga kust ma enne ostu tean milliseid kassette mingi isend vajab?

                Comment

                • KristjanRawk
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 1133

                  #1163
                  Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                  äkki leiad siit midagi
                  sümmeetriline, internet, sümmeetriline, internetiühendus, kiire, raadiolink, vpn, tunnel, krüpteeritud

                  Konica Minolta, Kyocera, Samsung, HP, Xerox, EPSON, Canon, Brother printerid, kopeerimistehnika jt seadmete müük, hooldus ja rent.

                  Comment

                  • IamAllin
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 1653

                    #1164
                    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                    Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                    Tindiprinter unusta ära. Laser värviprinter on jällegi kallis, õigemini kulumaterjalid on kallid. Samas koduses kasutuses kestab sul üks värv ikka väga pikalt.
                    mida arvad antud isendist?

                    Galador - arvutid, sülearvutid, komponendid, tarvikud, printerid, tindid, toonerid, fototehnika, kodutehnika, telefonid. Soodsad hinnad, kiire tarne.

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #1165
                      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                      Ega ei oska midagi arvata. Vali enda rahakoti järgi mingi masin välja ja siis googelda antud marki ja vaata millised tahmakassetid sinna sisse käivad ja siis uuri mis need kassetid maksavad. Ja nii saadki endale sobivaima välja valida. Vähemalt mina tegin nii.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #1166
                        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                        ise ostsin ca nädal tagasi euronicsist uue samsungi laserprinteri. Soodukas 87€ vist.

                        Comment

                        • IamAllin
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 1653

                          #1167
                          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          ise ostsin ca nädal tagasi euronicsist uue samsungi laserprinteri. Soodukas 87€ vist.
                          Värvi?

                          Comment

                          • Booyaka
                            FPP Pro
                            • Dec 2008
                            • 249

                            #1168
                            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                            olen omanud nii tindi- kui laserprinterit. soovitan kindlasti laseri oma. see kassetide vahetamine on üks paras pain in the ass. kord saab üks värv otsa kord jälle teine. laseriga pole mingit probleemi olnud. installi driverid ja prindi! kui sul on vaja koolitöö jaoks mõned värvilsed pildid või tekstid välja lasta siis imo see potsikute vahetamine ja täitmine ei ole seda väärt

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #1169
                              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                              Ravile!

                              --

                              Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskus (HNK) hoiatab hasartmängimise eest internetikeskkondades.

                              Hasartmängude mängimine interneti vahendusel (ehk kaughasartmängimine) on käesoleva aasta jooksul toonud Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse üle 40 mängusõltuvuses oleva inimese, kellel on kujunenud mängusõltuvus just internetikeskkonnas ülemäärase mängimise tulemusena.

                              Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskus hoiatab, et hasartmängude mängimine internetis, sh kihlveod ja ennustused, aga ka arvutimängude ülemäärane mängimine toob kaasa riskid mängusõtluvuse väljakujunemiseks sarnaselt hasartmängude mängimisele kasiinos.

                              Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskus on spetsialiseerunud mängusõltuvuse psühhoteraapiale ja psühholoogilisele nõustamisele. TASUTA abi saamiseks võivad keskusesse pöörduda nii mängurid kui ka nende lähedased, samuti noorukid ja lapsevanemad.

                              Nõustamine toimub nii eesti - kui vene keeles Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas ja Kohtla-Järvel. Vastuvõtule saab registreeruda helistades MÄNGURILIINI numbrile 15410. Rohkem infot HNK kodulehelt: www.15410.ee

                              Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskuse tegevust toetab Hasartmängumaksu Nõukogu.

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #1170
                                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                                Ülikoolist loll harjumus külge saadud juba. Töö on vaja esitada kella 10'ks hommikul ja loomulikult tundub kõige parem aeg seda alles nüüd tegema hakata...

                                Comment

                                Working...