Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI
Oi plä, köölis oli 4x100 meetrit teatejooks, nii et iga mats lasi 4 korda 100 meetrit vahetustega, ja oi **** kui surnud ma peale seda olin. Pmst pikali maas drawning dead. Jutti 400 poleks pooltki nii raske.
Oi plä, köölis oli 4x100 meetrit teatejooks, nii et iga mats lasi 4 korda 100 meetrit vahetustega, ja oi **** kui surnud ma peale seda olin. Pmst pikali maas drawning dead. Jutti 400 poleks pooltki nii raske.
Comment