SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 2ssapaar
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 423

    #991
    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

    härrad, kuidas päeviku pealkirja muuta? Kas pean kellelegi pm-i saatma?

    Comment

    • OuMaiGaad
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2010
      • 482

      #992
      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

      Algselt postitas 2ssapaar Vaata postitust
      härrad, kuidas päeviku pealkirja muuta? Kas pean kellelegi pm-i saatma?
      Teema esimeses postis sai seda muuta minu teada

      Comment

      • 2ssapaar
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2008
        • 423

        #993
        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

        tänks

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #994
          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          Esimest korda kuulen siukest asja :D.
          Tean mitmeid kes oma 180 krooni selle eest saanud. Lol @ 9k.

          Edit:Nvm kustutasin selle teise osa ära just ärkasin :D. Aga jamh.
          Ütlesin nii, sest kirjutasid, et popsu tegemise eest saab samaväärse karistuse mis alko. Kanepi suitsetamise eest saab vabalt 9k esimene kord :(
          Avalikus kohas juua nt tõesti raske üle paarisaja krooni saada.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #995
            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

            Teie ees seisab tuhande-posti mees!

            Comment

            • KristjanRawk
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 1133

              #996
              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

              keda kotib?

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #997
                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                Mind küll kotib! Vandalarile edu kiirelt uuele levelile jõudmiseks 2K posti.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #998
                  Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                  lol

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #999
                    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                    ja graafikuid tahaks ka näha uude limiiti jõudmisel eksole..

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #1000
                      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                      Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                      Ütlesin nii, sest kirjutasid, et popsu tegemise eest saab samaväärse karistuse mis alko. Kanepi suitsetamise eest saab vabalt 9k esimene kord :(
                      Avalikus kohas juua nt tõesti raske üle paarisaja krooni saada.
                      Ei saa. Kohe mitte ei saa. ja 200 trahviühiku väljateenimiseks peab olema ikka eriti vahva frukt.

                      Lihtsalt harimise eesmärgil.

                      Narkootiliste ja psühhotroopsete ainete ning nende lähteainete seadus

                      § 151. Narkootilise või psühhotroopse aine ebaseaduslik käitlemine väikeses koguses

                      Narkootilise või psühhotroopse aine arsti ettekirjutuseta tarvitamise või väikeses koguses ebaseadusliku valmistamise, omandamise või valdamise eest - karistatakse rahatrahviga kuni 200 trahviühikut või arestiga.

                      Karistusseadustik

                      § 47. Rahatrahv

                      (1) Kohus või kohtuväline menetleja võib väärteo eest kohaldada rahatrahvi kolm kuni kolmsada trahviühikut. Trahviühik on rahatrahvi baassumma, mille suurus on neli eurot.

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #1001
                        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                        Need on mingid ekstreemsed erandjuhud, mida on cool edasi rääkida.

                        Edit: sama vabalt võib esimene kord avalikus kohas suitsetades saada 0 eeki trahvi, savu "konfiskeeritakse" ja saad suulise hoiatuse.
                        Last edited by Spewmonkey; 21.09.11, 10:54.

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #1002
                          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                          4x200 on ju 800 eurot.
                          Aga ekstreem tõesti.

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #1003
                            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                            Aga noh, kuna see suurepärane "nulltolerants" paneb rõdult leitud paari taimega kauemaks istuma kui tapmise eest, siis võimatut ei ole siin midagi.

                            Comment

                            • masterpuppet
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2094

                              #1004
                              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                              Lol. Ma olen ikka eriline arvutusgeenius. :D

                              aga pole mina veel näinud oma "karjääri" jooksul juhtu, kus oleks üle 1500 krooni väänatud.

                              Aga kunagi oli Eestis mingi case, kus isase kanepitaime kasvatamise eest sai üks loodushuviline reaalse vangistuse. Õnneks Riigikohus oli antud asja väga mõistlik.

                              Comment

                              • emmimees
                                Klubi Liige
                                • Aug 2010
                                • 2719

                                #1005
                                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                                Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                                Ei saa. Kohe mitte ei saa. ja 200 trahviühiku väljateenimiseks peab olema ikka eriti vahva frukt.
                                Kohe kindlalt saab teha 150 ühikut kui 200 on max. Piisab sellest, et on vahva ment, ise ei pea üleüldse vahva olema ja isegi midagi ütlema.
                                Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                                Need on mingid ekstreemsed erandjuhud, mida on cool edasi rääkida.
                                Mulle öeldi konkreetselt, et miinimum on 180eek aga alla 6k me enam ei tee(mitte kellelegi) ja irvitas ainult. Pärast saadeti otsus ja oli 9k, muidugi see ment oli ka üks haigemaid piidreid, keda näinud olen..
                                Aga noh aasta oli 2007, eks trahvid tõusevad veelgi :)
                                Last edited by emmimees; 21.09.11, 11:44.

                                Comment

                                Working...