Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI
Ei ole see ka, aga kotka võisin sellest loost kogemata varastada... Mingi kõrbe/liiva koht oli igatahes selles mida ma otsin ja mingi tšikk laulis :D
Algselt postitas Oliverk
Vaata postitust

Comment