SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SR1337
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2011
    • 348

    #826
    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

    Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
    Kui kiiresti sa oma läpaka ära tahad kärsatada?
    Kes kärsatamisest midagi rääkis, vastupidi, tahan, et see jahedam oleks, praegu temp 75-78 kraadi. Mul klapid nkn peas, pole vahet kui ta üürgab.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #827
      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

      Algselt postitas Char Vaata postitust
      kuidas ma endal IPd muuta saan
      mul Elioni nett ja DHCP on enabled, ehk peaks olema dünaamiline, aga ruuteri restardiga ei muutu IP
      ipconfig /release

      ipconfig /renew
      lambist pakun ja kui midagi lambist juhtub, siis vastutad ise.

      Comment

      • doublemint65
        Grinder
        • Oct 2008
        • 695

        #828
        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Last edited by doublemint65; 16.09.11, 19:49.

        Comment

        • talendijaht
          FPP Pro
          • Jul 2009
          • 220

          #829
          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

          BTW http://www.tudengipaevad.ee/ saab regada trio tudengiturnale

          Comment

          • Relamz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1467

            #830
            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

            Algselt postitas JaanusX Vaata postitust


            For real kas keegi on neid "seeni" proovinud.... wtf is with that shit?
            Korra olen kodus kasvatatud seeni proovinud. Kütiorus sügaval metsa sees, täitsa huvitav kogemus.

            Comment

            • doublemint65
              Grinder
              • Oct 2008
              • 695

              #831
              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Relamz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1467

                #832
                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                keep up the good work, hea videosi ajaviiteks vaadata

                Comment

                • doublemint65
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 695

                  #833
                  Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                  Live world statistics on population, government and economics, society and media, environment, food, water, energy and health. Interesting statistics with world population clock, forest loss this year, carbon dioxide co2 emission, world hunger data, energy consumed, and a lot more

                  Comment

                  • JaanusX
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2010
                    • 392

                    #834
                    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                    Ilusal suvisel suvepäeval andis noor ilus nais-õpetaja asendustundi 6'ndale klassile.
                    Tal oli varuks suur ülesanne ja niisiis ta alustas kirjutamist kohe ülevalt kõrgelt otsast tahvlil, kui järsku oli kuulda vaikset irvitamist klassi tagumisest poolest.
                    Õpetaja pööras kiiresti ümber ja küsis:
                    "Peeter. Mis siin nii naljakat on?"
                    "Ma just nägin ühte teie sukapaeltest!" irvitas Peeter.
                    "Välja minu klassist!" oli õpetaja maruvihane, "Ma ei taha sind 3 päeva siin näha!"
                    Olles maha rahunenud, pöörab õpetaja ennast tagasi tahvli poole. Taibates, et ta on unustanud ülesande pealkirja, kergitab ta end veel kõrgemale tahvli kohale. Ja jälle oli kuulda, nüüd veel valjemat, irvitamist klassist.
                    Õpetaja pöörab end uuesti ringi ja küsib:
                    "Toomas, mis siis nüüd nii naljakat on?"
                    "Ma nägin mõlemaid teie sukapaelu!" oli Toomas õnnest lõhkemas.
                    Jälle õpetaja pühaviha täis ja karjub:
                    "Välja minu klassist! Seekord on karistus veel tõsisem, 3 nädalat õppetööst kõrvaldatud!"
                    Piinlikust tundes pöörab ta ennast tagasi tahvli poole, kui aga kogemata pillab maha oma kriidi. Ta kummardab et seda üles korjata ning jälle oli kuulda valju naeru ja itsitamist.
                    Ta pöörab ennast ruttu ringi ja näed, et väike Juku jalutab klassist välja.
                    "Ja kuhu sa mõtled et lähed?" küsib õpetaja.
                    "Selle järgi mida ma just nägin võib minu kooliaasta lõppenuks tunnistada.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #835
                      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                      http://www.ohtuleht.ee/443873 Selle pähkli omamise eest läheks meil prii toidu peale?

                      Comment

                      • doublemint65
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 695

                        #836
                        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI



                        Comment

                        • mortalvombat
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jul 2010
                          • 412

                          #837
                          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                          Ja VEEL!

                          Comment

                          • pilme10
                            FPP Pro
                            • Jun 2009
                            • 224

                            #838
                            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                            17.09 pärnus P&Ps 80 freeout

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #839
                              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              http://www.ohtuleht.ee/443873 Selle pähkli omamise eest läheks meil prii toidu peale?
                              Ma arvan, et meil ei teatagi misasi see on.

                              Comment

                              • emmimees
                                Klubi Liige
                                • Aug 2010
                                • 2719

                                #840
                                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                                Ma arvan, et meil ei teatagi misasi see on.
                                Arstil saab välja lasta ju kirjutada seda.

                                Comment

                                Working...