Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI
Kes kärsatamisest midagi rääkis, vastupidi, tahan, et see jahedam oleks, praegu temp 75-78 kraadi. Mul klapid nkn peas, pole vahet kui ta üürgab.
Algselt postitas JaanusX
Vaata postitust
Comment