Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI
0 emotsiooni tegelikult. lihtsalt venemaalt ja ka meilt ja mujalt on selliseid videosid küllaga kahjuks. vist tuleb hakata leppima asjaoluga, et selline elu on.
Algselt postitas emmimees
Vaata postitust






Comment