SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
-
Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI
http://tinyurl.com/3qmw49rAlgselt postitas inward Vaata postitustKeegi seda video linki teab, kus mingi vene kaevuritest reportaaž on ja tagaplaanil eriti kännis vend kohale ilmub ? :D
Comment
-
Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI
Imo peaks samast videost üks eestikeelsete subtiitritega versioon ka olema.Algselt postitas Rage Vaata postitust
Comment
-
Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI
kõige parem on see, et ment irvitab ja filmib kõrval. only in russiaAlgselt postitas emmimees Vaata postitustVeits lukus vist..
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)[YOUTUBE]iET6lkLdefA[/YOUTUBE]
Comment
-
Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI
irw mendid ka filmivad telefoniga :D"Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
Comment
-
-
Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI
kui sa mõtled seda, kus mendid, siis pakun, et amfi ülelaks
Comment
-
Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI
Mind pani muigama see jaburus. Sa hakkasid nutma?Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust"naljakas" tahtsid sa ikka öelda
Comment
Comment