SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #151
    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

    Tartus võiks millalgi jälle PokkeriProde ürituse teha, eelmine oli stone-cold nuts

    Comment

    • Silinder
      Bännitud
      • Aug 2011
      • 21

      #152
      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

      kohe hakkab etv bolt 200m finaal

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #153
        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

        Algselt postitas Silinder Vaata postitust
        kohe hakkab etv bolt 200m finaal
        Holy crap, thanks et meelde tuletasid :D

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #154
          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Tartus võiks millalgi jälle PokkeriProde ürituse teha, eelmine oli stone-cold nuts
          järgmine kord tuleb mingid saunad ja asjad juba enne kinni panna:)

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #155
            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

            Algselt postitas widescreen Vaata postitust
            starsi uus laua kujundus meenutab natuke FT-i laudu imo:D teevad vist FT mängijatele asja kodusemaks...
            Vaatasin sama asja. Millal Ivey Starsi proks hakkab :D ?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #156
              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Tartus võiks millalgi jälle PokkeriProde ürituse teha, eelmine oli stone-cold nuts
              Toimub aga ei tea, kas Tartus. Just eile/üleeile oli klubi alafoorumis arutelu, kus kohas peaks toimuma üritus - Tallinn või Tartu. Minu üllatuseks kuulsin, et Svenza vana hea Spordibaas on ajutiselt suletud - kui nii siis väga kahju aga elab üle.

              Comment

              • Svenza
                Svetlana aka Buldooser
                • Oct 2008
                • 3591

                #157
                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Tartus võiks millalgi jälle PokkeriProde ürituse teha, eelmine oli stone-cold nuts
                Mul uus koht olemas. Klubi Trehv. Pinda rohkem, privaatruum olemas, äsja renoveeritud tutikas saun, täisjutud. Spordibaas hakkab jah kahjuks hingusele minema. Aja küsimus mil pankrott välja kuulutatakse. A uues kohas tõmbab käima täie hooga. Pmtselt kui huvi on, saaks väga tummise ürituse korraldada jälle.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #158
                  Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                  Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                  Mul uus koht olemas. Klubi Trehv. Pinda rohkem, privaatruum olemas, äsja renoveeritud tutikas saun, täisjutud. Spordibaas hakkab jah kahjuks hingusele minema. Aja küsimus mil pankrott välja kuulutatakse. A uues kohas tõmbab käima täie hooga. Pmtselt kui huvi on, saaks väga tummise ürituse korraldada jälle.
                  Supper! Järgmisel koosolekul (tõenäoliselt järgmine nädal) on PokkeriProde sügisürituse arutelu (kas Tallinnas või Tartus) ning võtame ühendust kui otsustame Tartu kasuks.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #159
                    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                    Palun mitte Tallinnas. Ise Tallinnast ja Tartusse oleks küll ebamugavam tulla, aga Tartu on peo panemiseks 100x etem linn. Olen korra PokkeriProde üritusel käinud mõlemas linnas ja Tartu üritus oli A+, Tallinna oma meh at best.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #160
                      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                      jaa viimane kokkutulek oli haige .. kuskil ahjus .. codecci oli mäletan .. qbjohn vist ja pasitlaa ka . codecci tahtis suan migni 3 aeg öösel sealt .. öeldi et keegi sees, sa panid imo, et aga no ajage v2lja siis nad :D lol

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #161
                        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                        Ise eelistan ka Tartut aga nii või naa me Tallinnast mööda ei saa. Kui seekord Trt, siis järgmine kord Tln ja vastupidi. Klubi alafoorumis on päris paljud oma eelistustest teada andnud ja võtame selle väga tugevalt arvesse.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #162
                          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Palun mitte Tallinnas. Ise Tallinnast ja Tartusse oleks küll ebamugavam tulla, aga Tartu on peo panemiseks 100x etem linn. Olen korra PokkeriProde üritusel käinud mõlemas linnas ja Tartu üritus oli A+, Tallinna oma meh at best.
                          Nii küll väita ei saa. Pigem nö sinu sõnul lahjem Tallinna üritus oli ürituse korralduslikumas pooles kinni, kui linnas endas.

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #163
                            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                            Algselt postitas inward Vaata postitust
                            Nii küll väita ei saa. Pigem nö sinu sõnul lahjem Tallinna üritus oli ürituse korralduslikumas pooles kinni, kui linnas endas.
                            Lõpptulemus on Tallinnas ikka see, et kõik lõpetavad Kapis või kuskil after-hours pommiaugus. See on nagu standard kolmapäeva õhtu, mitte foorumi eliidi koosviibimine.

                            Comment

                            • Gettofish
                              FPP Pro
                              • Nov 2009
                              • 259

                              #164
                              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                              Taaramäe võttiski etapivõidu ära Vueltal, mida lubas oma blogis. Siuke respect selle venna vastu. Eesti parim sportlane hetkel.

                              Comment

                              • Sulgpallur
                                Julm Donk
                                • Oct 2008
                                • 80

                                #165
                                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                                Yep, jälgisin sõitu ja ikka kõvasti pani viimasel tõusul.

                                Comment

                                Working...