SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #76
    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

    Algselt postitas Silinder Vaata postitust
    mismõttes kaitsega
    Kaitsega sellesmõttes, et kui tahad videot vaadata, siis ta ühendab sind cr saidiga vist ja küsib kasutajanime ja parooli.

    Comment

    • Silinder
      Bännitud
      • Aug 2011
      • 21

      #77
      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
      Kaitsega sellesmõttes, et kui tahad videot vaadata, siis ta ühendab sind cr saidiga vist ja küsib kasutajanime ja parooli.
      et laed alla ära aga kui vaatama hakkad siis tuleb kuskile sisse logida?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #78
        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

        Ei levita piraatlust ja ei anna miskeid google otsinguid ime saitidele. Tehke ise üks videodeseeria suure vaevaga, müüge ja siis tuleb miski vend ja crackib Teie töö ära. No way, nii alatult ja avalikult ei luba ma seda teha.

        Comment

        • Silinder
          Bännitud
          • Aug 2011
          • 21

          #79
          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

          aga keegi ei saa siis laenata päevaks? vaataks lihtsalt läbi need video siis onlines

          Comment

          • Maku
            Julm Donk
            • Jan 2010
            • 31

            #80
            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

            Augustis sai CardRunnersiga liituda ka ilma sign up feed ($100) maksmata. Septembris saab kahjuks vaid $50 sellest alla kui kasutada liitumisel promo koodi: STINGER. Videote allalaadimisel ja käivitamisel pead uuesti sisetama CardRunnersi parooli ning kahe nädala jooksul seda uuesti ei küsita.

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #81
              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

              Kuhu laadida ülesse 30 min 368 MB video teisele inimesele lihtsalt alla laadimiseks ?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #82
                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                Algselt postitas Silinder Vaata postitust
                aga keegi ei saa siis laenata päevaks? vaataks lihtsalt läbi need video siis onlines
                Loe mu eelmist postitust ja viska pilk ka foorumite reeglitele: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...I-OLE-VABANDUS!

                Sealt teine punkt:
                2. levitada piraattarkva, -raamatuid, jms. S.h. ka seerianumbreid, cracke või linke piraatlusega seotud FTP/HTTP serverisse. Ühesõnaga kõike, mis on vähegi illegaalne!

                Oma CRi värki uuri privaatsete kanalite kaudu.

                PS! Kas ma olin esimene, kes märkas, et teema pealkirjas on kirjaviga? :)

                EDIT: Klubi liikmeks olemine avab tee privaatfoorumisse ehk teisisõnu ei ole see enam avalik kanal. Loodan, et saite vihjest aru.

                Comment

                • oohoh
                  Grinder
                  • Oct 2009
                  • 547

                  #83
                  Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                  Kuigi Hispaania jalgpalliklubi FC Barcelona staar Gerard Pique teenib ka oma põhialaga tavainimese jaoks kosmilisi summasid, võiks mehest ilmselt saada ka elukutseline pokkerimängija.


                  deepstack pro

                  Comment

                  • Silinder
                    Bännitud
                    • Aug 2011
                    • 21

                    #84
                    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust



                    PS! Kas ma olin esimene, kes märkas, et teema pealkirjas on kirjaviga? :)
                    ei

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #85
                      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                      Algselt postitas Rage Vaata postitust
                      100% juppis

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #86
                        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                        Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                        Kuhu laadida ülesse 30 min 368 MB video teisele inimesele lihtsalt alla laadimiseks ?
                        Hmm.. Ei teagi, sest ei kasuta avalikke FTP serverid. Kõige enne paki video kokku (best compress ratio) ja saad selle tunduvalt väiksemaks ning proovi miskeid avalikke kanaleid ala upload.ee jne.

                        Comment

                        • Silinder
                          Bännitud
                          • Aug 2011
                          • 21

                          #87
                          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                          megaupload.com tundub norm koht olevat

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #88
                            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                            Algselt postitas Silinder Vaata postitust
                            megaupload.com tundub norm koht olevat
                            tnx

                            Pakkisin kokku .rar failiks ja faili suurus on täpselt sama mis algsel -avi failil. See normaalne või peab kokku pakkides failisuurus vähenema ?

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #89
                              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                              Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                              tnx

                              Pakkisin kokku .rar failiks ja faili suurus on täpselt sama mis algsel -avi failil. See normaalne või peab kokku pakkides failisuurus vähenema ?
                              tra oleneb .. alati ei pruugi ..

                              Comment

                              • Keldrimees
                                Julm Donk
                                • Feb 2010
                                • 69

                                #90
                                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                                Algselt postitas andu_andu Vaata postitust

                                Pakkisin kokku .rar failiks ja faili suurus on täpselt sama mis algsel -avi failil. See normaalne või peab kokku pakkides failisuurus vähenema ?
                                Kõik on korras. Kui compressi ei ole valitud siis lihtsalt pakib ära ilma faili suurust vähendamata.

                                Comment

                                Working...