SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #46
    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

    Tehniline joonestamine oli lebo ju, vot kujutav geomeetria... See oli paras kooma.

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #47
      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

      Ma olen ka selle aine läbinud. Mäletan isaga neid pühapäevaseid joonestamisi (tal oli töö juures joonestuslaud) ja siis ka ei õnenstunud tavaliselt üle C saada. Lõpuks läks asi lihtsaks. Ja tegin aind maha. Nõelaga augud ette ja tuld.

      Comment

      • bubba
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2009
        • 434

        #48
        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

        T.Hunt :D ?

        E:Oliverk le

        Comment

        • soouni
          Grinder
          • Jul 2010
          • 771

          #49
          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

          röövlirahnu martin @ etv

          Comment

          • Oliverk
            Moderaator
            • Nov 2008
            • 3016

            #50
            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

            Algselt postitas bubba Vaata postitust
            T.Hunt :D ?

            E:Oliverk le
            Andis ainult ühe loengu õnneks, Mul oli Letunovitš kes oli tegelt muhe vana.

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #51
              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

              Oliver: See vanamees rääkis meile, et tehnilise joonestamise jaoks on vaja kujutavat geomeetriat osata.
              Õpetajaks siis Edgar Hansen (TTHK-s) kui keegi peaks teadma

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #52
                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                Algselt postitas camu Vaata postitust
                Lõpuks läks asi lihtsaks. Ja tegin aind maha. Nõelaga augud ette ja tuld.
                No samas eksam selle peale pidi ka tulema ja siis on vähe raske kui kõik maha teinud ja ise sittagist ei jaga.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #53
                  Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                  Kas keegi seletaks mulle lühidalt ära, mis värk IRA´ga on ? Inglise keel pole mul eriti kiita ja lisaks räägib Wikipedia artikkel imo minevikust, mitte tänapäevast.

                  Kes on ühe jaoks terrorist on samas teise jaoks kangelane. Kust maalt aga algab demokraatia ja lõppeb terror ning vastupidi ?
                  Last edited by Potsataja; 01.09.11, 21:14.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #54
                    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                    Kas keegi seletaks mulle lühidalt ära, mis värk IRA´ga on ? Inglise keel pole mul eriti kiita ja lisaks räägib Wikipedia artikkel imo minevikust, mitte tänapäevast.

                    Kes on ühe jaoks terrorist on samas teise jaoks kangelane. Kust maalt aga algab demokraatia ja lõppeb terror ning vastupidi ?
                    Tahad paari sõnaga või?

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #55
                      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                      LOL, ma kirjutan, et inglise keel pole mul kiita ja sina soovitad ingliskeelseid raamatuid.

                      E: Natuke targemaks ikka sain.
                      Last edited by Potsataja; 01.09.11, 21:37.

                      Comment

                      • Maxi
                        Pokkerihai
                        • Nov 2010
                        • 1849

                        #56
                        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                        Ma igaks juhuks küsin üle, kas keegi veel on märkanud et teema pealkirjas on typo?

                        Comment

                        • numnuts
                          Grinder
                          • Dec 2010
                          • 846

                          #57
                          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                          pohh see typo.

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #58
                            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                            Mina märkasin viga alles nüüd ja seda ka mitmekordsel hoolikal vaatamisel ning silmi pühkides küsin- krt kas tõesti on offtopicu teema pealkirjas viga tekkinud?

                            Comment

                            • Silinder
                              Bännitud
                              • Aug 2011
                              • 21

                              #59
                              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                              Mina märkasin viga alles nüüd ja seda ka mitmekordsel hoolikal vaatamisel ning silmi pühkides küsin- krt kas tõesti on offtopicu teema pealkirjas viga tekkinud?
                              :D sama vaatasin mingi 3 korda sõna septembri ja lõpuks jagasin ära

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #60
                                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                Kas keegi seletaks mulle lühidalt ära, mis värk IRA´ga on ? Inglise keel pole mul eriti kiita ja lisaks räägib Wikipedia artikkel imo minevikust, mitte tänapäevast.

                                Kes on ühe jaoks terrorist on samas teise jaoks kangelane. Kust maalt aga algab demokraatia ja lõppeb terror ning vastupidi ?
                                Inglaste jaoks IRA terroristid, Iirlaste jaoks Inglased munnid, kes nende saarest jupi ära ampsanud.
                                Aussies töötasin ühe pehmelt öeldes imeliku Iirlasega koos, kes kartis jubedalt lennata, aga lemmik tv-show oli Air Crash Investigation. See oli Northern Irelandist ja ikka täiesti stereotüüpne Iirlane selles suhtes, et ma olin suht veendunud et pigem toetab the cause´i, aga oli hoopis kindlal arvamusel, et George W. Bush on solid vend ja peaks Northern Irelandi aitama ning ülejäänud saareriiki pommid sisse kütma.
                                Mingi teine konkreetne Iirlane, kes samal objektil töötas, oli kindel IRA pooldaja.
                                See saadeti hiljem riigist välja, kui kohalikule abo-turvamehele klaasi näkku viskas.

                                Comment

                                Working...