Kuna mul sai 4000 posti täis ja raske eluperioodi tõttu läksin tüdrukust lahti, siis mõtlesin avada antud teema. Osalt kättemaksust, osalt selle tõttu, et teema võib päris huvitavaks kujuneda. Anyways:
Loodan, et hommikul ei kahetse.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Loodan, et hommikul ei kahetse.




Comment