Netelleri kaardid Eestis kutud ;(

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fuzzy
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2010
    • 452

    #1

    Netelleri kaardid Eestis kutud ;(

    Sain just sellise meili:

    We regret to inform you that NETELLER has turned off support for Net+ cards in Estonia. This means that your Net+ cards will no longer work.

    You will still be able to use your NETELLER account as always. For information on the withdrawal options available to you, please sign in to your account or click here.


    Mida hekki nagu? Väga hea kaart oli. Mitte mingit selgitust pole lisatud, et miks siis nüüd sedasi. Huvitav, kas viga neis või siis on banaania ametnikud jälle mingile heale mõttele tulnud.
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #2
    Re: Netelleri kaardid Eestis kutud ;(

    WTF. Seda see kahes erinevas kohas makse declinemine tähendas.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #3
      Re: Netelleri kaardid Eestis kutud ;(

      Dear Mr. xxxxxxx

      We were contacted by Ms. Fortuna, who led our attention to the fact that Mr. Marek. K. found $6 on his account, which is about €4.
      "This could buy him a pack of cigarettes and two cups of instant noodles ergo make him happy for couple hours" said Ms. Fortuna.
      And she could not let that happen.
      Ms. Fortuna asked us to delete the money from his account, but this could have damaged our reputation. Losing clients money and such.
      To fix the problem of keeping Mr. Marek K. unhappy, we agreed to turn off the support in Estonia ergo to make sure that he can not access his funds in any shops.

      Comment

      • Marek K.
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1477

        #4
        Re: Netelleri kaardid Eestis kutud ;(

        true

        Comment

        • vMario
          Jube Noob
          • Oct 2008
          • 127

          #5
          Re: Netelleri kaardid Eestis kutud ;(

          nahhui, nad võiks kompenseerida siis saatmis- ja ajakulu jne.

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #6
            Re: Netelleri kaardid Eestis kutud ;(

            MB ftw! Või Skrill või misiganes

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #7
              Re: Netelleri kaardid Eestis kutud ;(

              Üldiselt ma ei saa aru, et mismoodi "in Estonia", "in EU" oleks loogilisem.

              Comment

              • Fuzzy
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2010
                • 452

                #8
                Re: Netelleri kaardid Eestis kutud ;(

                Küsisin suppordist ka, et kas on ka mingi põhjus sellisel asjal - vastus järgmine:


                Unfortunately, due to our company's final decision, we have turned off the card services to all members in Estonia. It is a business decision issue. Thank you for your patronage and you can still use our NETELLER services.

                Ühesõnaga mingi manki clickib autoreply formi buttoneid nagu ikka kõigi ettevõtete kõigis supportides alati. Asjast ei rääki keegi. Masendav.

                Vaatasin järgi, MB-l on ka mingi kaardi variant olemas. ATM withdrawal fee 1,8 euri netelleri 4 euri asemel. Tegelikult võib vist pealkirjas oleva nutusmaili naerusmaili vastu vahetada!
                Last edited by Fuzzy; 26.08.11, 15:25.

                Comment

                • LuuK
                  Vana Tegija
                  • Dec 2008
                  • 1138

                  #9
                  Re: Netelleri kaardid Eestis kutud ;(

                  keegi pani neile ka mingi fee peale ja pidasid seda liiga kalliks?

                  Comment

                  • ment52
                    Politseidokumendiga kusjuures!
                    • Oct 2008
                    • 1270

                    #10
                    Re: Netelleri kaardid Eestis kutud ;(

                    Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
                    Vaatasin järgi, MB-l on ka mingi kaardi variant olemas. ATM withdrawal fee 1,8 euri netelleri 4 euri asemel. Tegelikult võib vist pealkirjas oleva nutusmaili naerusmaili vastu vahetada!
                    max 250€ netelleri 650 vastu.

                    Comment

                    • JakoJ
                      Jube Noob
                      • Sep 2009
                      • 132

                      #11
                      Re: Netelleri kaardid Eestis kutud ;(

                      huvitav varsti pannakse manipuukasi kaart ka eestlastele kinni, kas maksu ja trolliameti teema?

                      Comment

                      • siga
                        FPP Pro
                        • Dec 2010
                        • 251

                        #12
                        Re: Netelleri kaardid Eestis kutud ;(

                        Algselt postitas JakoJ Vaata postitust
                        huvitav varsti pannakse manipuukasi kaart ka eestlastele kinni, kas maksu ja trolliameti teema?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: Netelleri kaardid Eestis kutud ;(

                          Algselt postitas JakoJ Vaata postitust
                          huvitav varsti pannakse manipuukasi kaart ka eestlastele kinni, kas maksu ja trolliameti teema?
                          Ei usu. Siis oleks kogu NETELLERi teenus kinni pandud, mitte ainult kaartid.

                          Comment

                          Working...