Re: õhtused tegevused
üldiselt tahaks FR mängida ja laudu lihtsalt ei leidu.
(PSis/FTPs mängida ei saa)
aga jh.. üks variant oleks ärgata hommikul 9 ja kuskil saidil regularide vastu 6maxi madistada.
kuid siis ma ei saaks korralikult tsükklisse tõmmata.( või noh saaks aga resiim läheks kohe sassi)
üldiselt tahaks FR mängida ja laudu lihtsalt ei leidu.
(PSis/FTPs mängida ei saa)
aga jh.. üks variant oleks ärgata hommikul 9 ja kuskil saidil regularide vastu 6maxi madistada.
kuid siis ma ei saaks korralikult tsükklisse tõmmata.( või noh saaks aga resiim läheks kohe sassi)

Comment