Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
Jep.
Mul just lõppes membership ja olen peale seda tõmmatud videosid vaadanud (ka neid mida enne polnud vaadanud, ehk siis pidin seal v2ikses aknas sisse logima vms)
Algselt postitas camu
Vaata postitust
Mul just lõppes membership ja olen peale seda tõmmatud videosid vaadanud (ka neid mida enne polnud vaadanud, ehk siis pidin seal v2ikses aknas sisse logima vms)

Comment