AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kaval-ants
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 191

    #901
    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    wtf sarad teil on kui TÜV'st läbi ei saa? TÜV pole tehtud pelgalt raha koorimiseks .. kui läbi ei saa, siis järelikult pole asja ka teedele.
    +1

    Comment

    • albinar
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2010
      • 346

      #902
      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      wtf sarad teil on kui TÜV'st läbi ei saa? TÜV pole tehtud pelgalt raha koorimiseks .. kui läbi ei saa, siis järelikult pole asja ka teedele.
      Kuule leits, TÜV vennad ei oska korralikult autosigi kontrollida vennda vähematki liigumist näevad puksites , kohe seletavad et läbi. Igal autol tegelikult erineva jäikusega puksid.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #903
        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

        kui keegi ei tea, siis siin on huvitav muusikasait - http://www.thesixtyone.com/. Põhimõtteliselt tundmatud muusikud panevad sinna oma lugusi üles ning kui saavad küllalt like'si, võivad läbi lüüa.
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • 5gww
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2010
          • 333

          #904
          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

          päris hea andmine. http://itnurk.com/urod/22873/

          Comment

          • Tyler Durden
            FPP Pro
            • Apr 2010
            • 270

            #905
            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
            kui keegi ei tea, siis siin on huvitav muusikasait - http://www.thesixtyone.com/. Põhimõtteliselt tundmatud muusikud panevad sinna oma lugusi üles ning kui saavad küllalt like'si, võivad läbi lüüa.
            Tundub huvitav, peaks millalgi uurima, ehk leiab midagi magusat.

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #906
              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

              Algselt postitas 5gww Vaata postitust
              päris hea andmine. http://itnurk.com/urod/22873/
              OMG! Huvitav kas mõnedel nendest meestest naine/lapsed ka on?

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #907
                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                Algselt postitas albinar Vaata postitust
                Kuule leits, TÜV vennad ei oska korralikult autosigi kontrollida vennda vähematki liigumist näevad puksites , kohe seletavad et läbi. Igal autol tegelikult erineva jäikusega puksid.
                No ma ei tea .. mul pole kunagi midgai viga olnud. ega need testid seal niisama nalja pärast vaälja mõeldud pole. pigem point on selles, et sa ei oleks teistele ohtlik liigeldes imo .--

                Comment

                • JaanusX
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2010
                  • 392

                  #908
                  Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                  Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                  OMG! Huvitav kas mõnedel nendest meestest naine/lapsed ka on?
                  on küll... see sõit on nö meistri klass - kõige karmim tsikli võidusõit maailmas... iga aasta seal paar laipa...
                  mul õemees tahtis ka osa võtta aga selleks, et võistelda tipp tasemel seal peab olema vähemalt 50k £

                  PS.
                  Kes on raudtee(EST) starsis?

                  Comment

                  • LuuK
                    Vana Tegija
                    • Dec 2008
                    • 1138

                    #909
                    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Panin Forssi aja - esimene vaba aeg 14. september!!!

                    Peale aja panekut tuli meelde, et see kuu saab ülevaatus läbi. Minu mäletamist mööda oli selline süsteem, et kui praegu viin ülevaatusele ja ei saa läbi, siis antakse kuu aega pikendust ja pean ~ 100EEK maksma kui uuesti lähen - teab keegi midagi sellest?
                    Loodetavasti lugesid kõik tööd neile ette mis teha tuleb, sest kohale minnes 15 min lisatööst rääkides öeldakse, et aega pole, tule kuu aja pärast jälle.



                    Minu kogemused ülevaatusega: uuena ostetud auto, esimene ülevaatus, otse margiteenindusest, ei saanud läbi. Sama auto 10a hiljem, kutid lõhkusid stendil ise ära, lohutasid, oh mingi aeg oleks ikka katki läinud, võtsid kordusülevaatuse eest 200EEK. Viimane kord avastasid, et suunatuled pole enam kollased, tuleb ära vahetada. Iga kord leiavad mingi idiootsuse mille kallal iriseda, aga seda ainukest asja, mis autol 5+a "katki" on pole tähele pannud. :)

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #910
                      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                      Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
                      PS.
                      Kes on raudtee(EST) starsis?
                      Raudtee(EST) foorumist.

                      Comment

                      • JaanusX
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2010
                        • 392

                        #911
                        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        Raudtee(EST) foorumist.
                        ah jah... my bad... igastahes ilus royal oli :P aga nii shoveda... mnjaa... kui tahab tulla siis tahab tulla

                        Comment

                        • k2snakalle
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2545

                          #912
                          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                          Algselt postitas LuuK Vaata postitust
                          Minu kogemused ülevaatusega: uuena ostetud auto, esimene ülevaatus, otse margiteenindusest, ei saanud läbi. Sama auto 10a hiljem, kutid lõhkusid stendil ise ära, lohutasid, oh mingi aeg oleks ikka katki läinud, võtsid kordusülevaatuse eest 200EEK. Viimane kord avastasid, et suunatuled pole enam kollased, tuleb ära vahetada. Iga kord leiavad mingi idiootsuse mille kallal iriseda, aga seda ainukest asja, mis autol 5+a "katki" on pole tähele pannud. :)
                          Käid ikka erinevates üv punktides? Kui tahate ametlikult minna, siis soovitan Tallinnas Viimsi ÜV punkti, mis seal raudtee ääres on.
                          Mõistlikud vennad ja ülemäära ei nori.

                          Comment

                          • raunsz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1492

                            #913
                            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                            Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
                            ah jah... my bad... igastahes ilus royal oli :P aga nii shoveda... mnjaa... kui tahab tulla siis tahab tulla
                            You love Bieber?

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #914
                              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                              fortuna nr on kellegil

                              Comment

                              • kaval-ants
                                Klubi Liige
                                • Aug 2009
                                • 191

                                #915
                                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                                [QUOTE=JaanusX;361193]on küll... see sõit on nö meistri klass - kõige karmim tsikli võidusõit maailmas... iga aasta seal paar laipa...
                                mul õemees tahtis ka osa võtta aga selleks, et võistelda tipp tasemel seal peab olema vähemalt 50k £

                                Ega su õemehe nimi juhuslikult Mati ei ole?

                                Comment

                                Working...