AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #376
    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Otsin ka Tartusse korterit, paraku kõik normaalsemad korterid on läbi maakleri ..

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #377
      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

      soov.ee ja kuldne börs vist ainukesed variandid otse omanikult saada ..

      Comment

      • vonkartoffel
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1658

        #378
        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

        facebookis on mingi community kah tallinna üürikorterid aga seal enamus postid on sooviga üürida.

        Comment

        • udikaz
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1946

          #379
          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

          uurin asja tänud

          Comment

          • BuildUp
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2547

            #380
            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

            Kõik otse omanikult: http://www.kv.ee/?act=search.simple&...37&search=Otsi

            Edit: See päris pro pakkumine: http://www.kv.ee/viietoaline-4-erald...00b47a8f8ae819
            Last edited by BuildUp; 08.08.11, 16:27.

            Comment

            • Relamz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1467

              #381
              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

              Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
              Mõnusad pildid ja väga kena korter :)

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #382
                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                ära bronnitud

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #383
                  Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                  Blond planking

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Last edited by qbj0hn; 08.08.11, 16:41. Põhjus: gg telefoniga pilt

                  Comment

                  • Relamz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1467

                    #384
                    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                    Keegi võiks veel blondi peal owlida..siis oleks pro

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #385
                      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                      Krt minu mälestustes on Majaka nagu minikopli, jubedad majad ja tänava seisukord. Samas, kui mõelda mingi omavahel hästi läbi saava seltskonna (3+ inimest) seisukohalt, siis see pakkumine on ikka ülinuts.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #386
                        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        Krt minu mälestustes on Majaka nagu minikopli, jubedad majad ja tänava seisukord. Samas, kui mõelda mingi omavahel hästi läbi saava seltskonna (3+ inimest) seisukohalt, siis see pakkumine on ikka ülinuts.
                        Jup nii on. Soojal ajal seal jubedad kalkarid ja ex-vangid ilmuvad välja ning soovitan sealt kohast eemale hoida. Reklaamitakse küll kesklinna nime all ja seda ta põhimõtteliselt ka on aga üpriski nõme kant. Kui Tallinna kolisin siis leidsin ka Majakasse korteri, enne küsisin pumperi käest veel nõu, et kas tasub siis pumper ütles täpselt samat juttu - hoia sealt eemale.

                        Comment

                        • Char
                          Pokkerihai
                          • Sep 2009
                          • 1848

                          #387
                          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                          a sa ise elad ju koplis?

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #388
                            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                            Vähemalt Koplis on iga hästi elatud päev nagu lotovõit.

                            Ma ise alustasin pealinna elu 1998 Kalamajas. 1999 1.jaanuari öösel sain seal 6 venelase käest niimoodi peksa, et jälg jäi hinge kogu eluks. Sellest hoolimata arvan, et Kalamaja on üks väga nuts koht Tallinnas elamiseks. Pole lihtsalt pointi krt teab millal, krt teab kus üksi ringi tuigerdada.
                            Last edited by Potsataja; 08.08.11, 17:16.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #389
                              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                              wtyf 100 ruudune korter ja 360 euri .. ok asukoht asukohaks. . tartud kysivad mingi 700 insta sellise eest :D

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #390
                                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                                Kalamaja on viimasel ajal elanikkonda vahetanud ja seal suht safe, aga Majakas ma võrdsustaksin Kopliga. Seal on sotsiaalmajad ja palju sellist joomarite ja narkarite seltskonda. Olen hommikuti bussipeatusse minnes mitut laipa näinud, lisaks käiakse ukse taga jõuga prõmmides soola küsimas, uurisin et mis vaja karjus et mingi Tolik, ma uurisin mis tol=?, see karjus vastu et Sol, siis aimasin et soola tahtis vist, ütlesin et pole, (sest tal oli käsi seljataga, lukuaegust piilusin ja suht sodi ka oli). Siis hakkas karjuma et kuidas soola pole et mida ma valetan, ma ütlesin et sa ka valetad et sul soola vaja ja lahkusin ukse tagant...

                                Kui talvel veel sai elatud, siis kevadel saabusid suuremad pätid välja ja luurasid tänavatel mitu hommikut panid silma peale ja siis lendasid 1x 3 kesi juurde nii et mõõdaminnes taskud katsuti läbi ja suitsu ka taheti, ei vastanud isegi neile murdsin nende vahelt läbi. Ja kuu aja pärast kolisin ära, sest need suht iga hommik mind jälgisid juba.

                                Comment

                                Working...