JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #721
    Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

    qbj0hn, ega sa 2p2 J0hny pole?:D

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #722
      Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

      Algselt postitas fyte Vaata postitust
      Samas 21 aastat on vanglas piisavalt pikk aeg, et ta seal oma otsa leiaks, sest küll kaasvangid ole ka teadlikud selle värdja tegudest.
      vaevalt teda teiste vangidega kokku lastakse. aga see selleks, ma arvan, et tänu juhtumile muutetakse norras seadusi ja tagasiulatuvalt. se et ta vanglas võidakse maha lüüa on arusaadav. küsimus on ikkagi seadusloomes, rahvas ei saa loota sellele, et ta vanglas maha lüüakse.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #723
        Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
        qbj0hn, ega sa 2p2 J0hny pole?:D
        99%, Et on küll.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #724
          Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
          http://www.postimees.ee/508072/tapat...astat-vanglat/

          ma ei kujuta ette, et see inimene 21 aasta pärast vabalt mööda oslo tänavaid saaks jalutada???????????????????
          Päris esinduslik pressifoto mõrvari kohta.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #725
            Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

            Algselt postitas fyte Vaata postitust
            Samas 21 aastat on vanglas piisavalt pikk aeg, et ta seal oma otsa leiaks, sest küll kaasvangid ole ka teadlikud selle värdja tegudest.
            Ei usu. Muidugi leidub neid, kes teda maha tahaksid lüüa aga samavõrd leidub ka neid, kes teda lausa jumaldavad. Raudselt hakkab ta ka naistelt kõvasti kirju saama.

            Lisaks on ta aju nii fucked up, et ka kõvemad mehed mõtlevad tõsiselt järgi, ennem kui temaga tüli norima hakkavad.
            Last edited by Potsataja; 24.07.11, 13:38.

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #726
              Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

              Pole bankrolli pole probleemi.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #727
                Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                Ei usu. Muidugi leidub neid, kes teda maha tahaksid lüüa aga samavõrd leidub ka neid, kes teda lausa jumaldavad. Raudselt hakkab ta ka naistelt kõvasti kirju saama.

                Lisaks on ta aju nii fucked up, et ka kõvemad mehed mõtlevad tõsiselt järgi, ennem kui temaga tüli norima hakkavad.
                Jup. 2+2 's üks tüüp tegi welli, kus võis küsida kõike ta käest vangis istumise kohta (mingi 3a istus), rääkis, et mingi noor väike kutt istus seal kes külmrelvaga oma perekonna ära tappis ja keegi võllidest ei tahtnud sellise hulluga tegemist teha.

                + see moslemite teema jne, täitsa korralik võimalus, et see vend saab vanglas kõvasti respecti.

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #728
                  Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                  Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                  http://www.postimees.ee/508072/tapat...astat-vanglat/

                  ma ei kujuta ette, et see inimene 21 aasta pärast vabalt mööda oslo tänavaid saaks jalutada???????????????????
                  ta ei saagi, seal on omad nüanssid sees, mis on selliste juhtumitega arvestanud, lühidalt saab peale 21-e aastat ära butnahhhhida, öelda, et tüüp on siiski ühiskonnale ohtlik ja teda elu lõpuni sees hoida(mida siis kindlasti tehakse).

                  edit: Norra karistussüsteem on üks parimaid imo, nad pole sellised ka, kes peale sellist sündmust midagi kardinaalselt muutma hakkaks (nagu mõni).

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #729
                    Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                    päris saab, sellist tüüpi teod (vägivald laste vastu/oma riigi kodanike tapmine jne) ei saa respekti kunagi, isegi vanglates mitte.
                    Siiski maha teda ma usun ei võeta, norras ehk challengitakse raamatuid võidu lugema ja kes kaotab saab dissi vms:S

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #730
                      Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                      Algselt postitas lenC Vaata postitust
                      ta ei saagi, seal on omad nüanssid sees, mis on selliste juhtumitega arvestanud, lühidalt saab peale 21-e aastat ära butnahhhhida, öelda, et tüüp on siiski ühiskonnale ohtlik ja teda elu lõpuni sees hoida(mida siis kindlasti tehakse).

                      edit: Norra karistussüsteem on üks parimaid imo, nad pole sellised ka, kes peale sellist sündmust midagi kardinaalselt muutma hakkaks (nagu mõni).
                      rahvas nõuab konkreetsust. keegi ei lepi sellega, et ehk hiljem mõeldakse midagi välja. norras pole varem selliseid juhtumeid olnud,selline ühiskondlik tolerantsus on seal oma aja ära elanud. usu mind, jumal usub ka mind, seal hakkavad asjad muutuma.

                      Comment

                      • emmimees
                        Klubi Liige
                        • Aug 2010
                        • 2719

                        #731
                        Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                        Ma ei usu, et vanglas ta elu kallale hakatakse kippuma hirmsasti. tapjaid on vanglad täis, oleks ta sarivägistaja nt, oleks hulga nirum elu ehk tal.

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #732
                          Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                          Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                          tapjaid on vanglad täis, oleks ta sarivägistaja nt, oleks hulga nirum elu ehk tal.
                          Seda ei saa never nii võrrelda, sest päris suur vahe on siiski kas tappa üks inimene või pea 100 inimest.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #733
                            Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                            rahvas nõuab konkreetsust. keegi ei lepi sellega, et ehk hiljem mõeldakse midagi välja. norras pole varem selliseid juhtumeid olnud,selline ühiskondlik tolerantsus on seal oma aja ära elanud. usu mind, jumal usub ka mind, seal hakkavad asjad muutuma.
                            Ma usun küll, et mida hullemad karistused, seda hullemad retsid riigis. Kuna siiamaani on olnud kerged karistused, siis ka vähe hulle kuritegusid.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #734
                              Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                              Algselt postitas alaska Vaata postitust
                              Ma usun küll, et mida hullemad karistused, seda hullemad retsid riigis. Kuna siiamaani on olnud kerged karistused, siis ka vähe hulle kuritegusid.
                              Ei saa hetkel aru. Et mida leebemad karistused, seda leebemaid kuritegusid tehakse ja vastupidi? Kui jah siis põhjenda - miks?

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #735
                                Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                                Uskumatu on tõesti, USA-s saab iga asja eest eluaekse või surmanuhtluse, siin tapad sada inimest ära ja saad mõned kümned aastad.

                                Comment

                                Working...