Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....
http://foorum.pokkeriprod.com/showth...egleid./page14
Sorry, kui ma nii tõsisel teemal naeran aga see teema on koahti kino :D
Muide, miks pole kasutaja raivos staatusega "kahtlustatav pettuses" vms?
http://foorum.pokkeriprod.com/showth...egleid./page14
Sorry, kui ma nii tõsisel teemal naeran aga see teema on koahti kino :D
Muide, miks pole kasutaja raivos staatusega "kahtlustatav pettuses" vms?
Comment