Ametlik foorumikasutajate kärud

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #1

    Ametlik foorumikasutajate kärud

    Mai tea, kas siuke teema on aga kui sobib siis teen.

    Alustuseks siis enda '96 tuuring.


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #2
    Re: Ametlik foorumikasutajate kärud

    suht norm lisadega see. Ma värviks ise alumise ringi ka roheliseks..hall plastik seal jätab ikka suht odava mulje.
    Mis motoga täpsemalt?

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #3
      Re: Ametlik foorumikasutajate kärud

      Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
      suht norm lisadega see. Ma värviks ise alumise ringi ka roheliseks..hall plastik seal jätab ikka suht odava mulje.
      Mis motoga täpsemalt?
      hall osa all on atm mustaga värvitud. Kuidas neid nimetataksegi, kas küljelaiendid or wahdeva. esistange ja tagumine veel aint pole. 318 '96 muidu.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #4
        Re: Ametlik foorumikasutajate kärud

        Normal pill imo ..



        ok paneme siis päris asju ka .. sai endine autp välja vahetatud .. (surutis, ei biidi enam v2ga .. pilt auto24'st .. pole ise jõudnud teha veel pilte:/)

        Last edited by leits; 29.06.11, 21:47.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #5
          Re: Ametlik foorumikasutajate kärud

          Leits leveldab.. raudselt..
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #6
            Re: Ametlik foorumikasutajate kärud

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            Leits leveldab.. raudselt..
            nop ..

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #7
              Re: Ametlik foorumikasutajate kärud

              Algselt postitas Rage Vaata postitust
              Leits leveldab.. raudselt..
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Sry OT: Kas sa elad selles majas, mille ees see viimane pilt on tehtud? Mul sõber sealt viimasest paraadnast. Olen seal palju-palju käinud.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #8
                Re: Ametlik foorumikasutajate kärud

                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                Sry OT: Kas sa elad selles majas, mille ees see viimane pilt on tehtud? Mul sõber sealt viimasest paraadnast. Olen seal palju-palju käinud.
                Jep. Kui siia kanti satud, anna märku, võiks üks kuni mitu õlle võtta ja juttu puhuda ja ehk õnnestub sul mulle taaskord pokkeriisu sisse ajada:-)

                Comment

                • albinar
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2010
                  • 346

                  #9
                  Re: Ametlik foorumikasutajate kärud

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  Leits leveldab.. raudselt..
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Oled tagatuled ära vahetanud , mingi tuuningu vastu?

                  Comment

                  • kaval-ants
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 191

                    #10
                    Re: Ametlik foorumikasutajate kärud

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • teerajaja
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 815

                      #11
                      Re: Ametlik foorumikasutajate kärud

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #12
                        Re: Ametlik foorumikasutajate kärud

                        teerajaja auto pole üldse paha,aga millegi pärast sellise mersuga seostuvad kohe venelased.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #13
                          Re: Ametlik foorumikasutajate kärud

                          Algselt postitas albinar Vaata postitust
                          Oled tagatuled ära vahetanud , mingi tuuningu vastu?
                          yes. Miloteci omad.

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #14
                            Re: Ametlik foorumikasutajate kärud

                            Umbes sihuke, päris kenasti on teeninud, kuigi tulevikus muidugi vist täiesti uut autot ei ostaks. Aga nooruse uljuse pealt ju ikka võib.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #15
                              Re: Ametlik foorumikasutajate kärud

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              Working...