*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1231
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    http://www.pokerstars.tv/poker-video...episode-3.html
    sakslase mäng suht õppevideo
    ja miski vanamees teeb pulli ka
    suhteliselt kehv tase oli seal lauas..

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #1232
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      feissbuuk
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #1233
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        Kas siin mõni Last.Fm'i kasutaja on?

        //mängisin Minesweeperit ja tekkis selline situatsioon:


        Kas ma olen 10K+ mängitud mängu jooksul millestki valesti aru saanud? Mõlema musta kasti puhul näitab number selgelt, et ümber on 3 miini, aga nagu näha, on mõlemal neid neli
        Last edited by Fabulous; 29.06.11, 13:18.

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #1234
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          oi blääd.
          varsti ft turnal ja räme närv on sees. ühel russil räme heater. stack 4,4M. average 1,1M ja järjest nopib vendi välja. väga pohhuilt ta lihtsalt ei kaota ühtegi handi.
          2 venda sai välja nii, et AA VS KK VS JJ :) tal muidugi AA aga sick cooler ikka.
          13 left atm ja ise stackilt 3mas.
          btw seda turnat ajendas pelama mind k2snakalle eilne hitt :D või üleeilne dno. et noh ma pmst pole mtt-de mängija kuid tahe neid mängida on suur.

          2 2,2k fieldiga turkat lasknud täna öösel siis ja ühel kukkusin 50nendana välja. atm siis 4 of 12, stack 1,3M
          Vaatasid, et kui selline mtt võhik võib turnal võita, siis miks mitte mina jah? :D
          Eile tegin nelja turnat ja downswing peal... 4turnaga jäin -15$ :(
          Muidugi tahe on neid mängida päris suur praegu ja cashi ei viitsi väga puutuda. Midagi rasket neist 1k+ fieldiga turnades küll ei ole, aga no mingit haiget coolerit ei tohi saada lihtsalt, aga paraku turnades on need kärmed tulema.
          Last edited by k2snakalle; 29.06.11, 13:28.

          Comment

          • oohoh
            Grinder
            • Oct 2009
            • 547

            #1235
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
            //mängisin Minesweeperit ja tekkis selline situatsioon:

            Kas ma olen 10K+ mängitud mängu jooksul millestki valesti aru saanud? Mõlema musta kasti puhul näitab number selgelt, et ümber on 3 miini, aga nagu näha, on mõlemal neid neli
            Punane X tekib valesti flagitud koha peale, jääbki 3 miini alles või wat?

            Comment

            • Cypher0
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 1512

              #1236
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
              Kas siin mõni Last.Fm'i kasutaja on?
              Kasutan.

              Comment

              • Priito
                Jube Noob
                • Mar 2009
                • 121

                #1237
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust

                Kas ma olen 10K+ mängitud mängu jooksul millestki valesti aru saanud? Mõlema musta kasti puhul näitab number selgelt, et ümber on 3 miini, aga nagu näha, on mõlemal neid neli
                Jah, oled valesti aru saanud.

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #1238
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                  Kasutan.
                  pm'isin.

                  Comment

                  • vonkartoffel
                    Pokkerihai
                    • May 2009
                    • 1658

                    #1239
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    Teab keegi kust saaks mingit mitte originaal xboxi pulti? Mad catzi või logitechi või mingi täiesti unknown oma.

                    Comment

                    • JohannesJ
                      Grinder
                      • Jun 2010
                      • 684

                      #1240
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Keegi teab midagi väliste helikaartide kohta? mida nt läpakaga ühendada? et kust, mis kvaliteetne jne:)

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #1241
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        Mul on sennheiser kõrvaklapid, pistan usb-sse ja vinge. Rohkem ei oska öelda.

                        Comment

                        • JohannesJ
                          Grinder
                          • Jun 2010
                          • 684

                          #1242
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          jh aga mul soetatud kõlarid millele oleks korralikku helikaarti vahele...

                          Comment

                          • minbetmillionaire
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2010
                            • 363

                            #1243
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                            Teab keegi kust saaks mingit mitte originaal xboxi pulti? Mad catzi või logitechi või mingi täiesti unknown oma.
                            dealextreme.com kui viitsid tellida

                            Comment

                            • Kosmonaut
                              Grinder
                              • Feb 2010
                              • 584

                              #1244
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              Creative omad peaksid päris asjalikud olema kui läpakasse tahad neid pista.

                              Hinnavaatlus.ee on Eesti suurim ja vanim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.


                              USBga ühendatavatest on valik laiem. Ise olen mõtelnud Fiio E7 peale aga seda pigem kõrvaklapivõimendi aspektist, töötab ka aga USBga ühendatult.

                              Comment

                              • JohannesJ
                                Grinder
                                • Jun 2010
                                • 684

                                #1245
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                pigem tahaks just usbiga. ostsin z5500 kõlarid ehk siis 5.1 arvutikõlarid aga varasemalt omades teisi võimsaid 2.1 kõlareid sai selgeks kui suur vahe on kas ma pistan nad lauaarvuti taha kus sees korralik helikaart või siis läpaka taha, enam lauaarvutit pole ja tunda on et läpaka helikaart ei anna õiget kvaliteeti välja.
                                Ise ka kuskilt nuhkisin nede kohta aga ei leidnud midagi asjalikku ja ei oskagi peale vaadates aru saada mis on asjalik.
                                Äitähh vastuste eest.

                                Comment

                                Working...