*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #871
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    VÕid permabanni ka küsida kui nii nõrk oled.

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #872
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
      Enesekontroll on vist selle võimaluse nimi ja see on kohe täitsa tasuta.


      Muudel juhtudel võib google ja "parental control" aidata, keegi teine paneb koodi peale vms.
      Easier said than done. Alustuseks mingi abivahend on täiesti kohane. Leidsin mõned tasulised programmid selle jaoks, aga enne ostmist ootaks veel, äkki keegi teab ka mõnda tasuta varianti. Ning obv, look who's talking

      Oliverk, bänn ei aita, browsereid mitu ja lehekülgi ka mitu, millest tahaks hoiduda. Ning tahaks kasutada ka foorumit, mitte täiesti elimineerida.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #873
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
        VÕid permabanni ka küsida kui nii nõrk oled.
        Päris tõredaks oled muutunud.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #874
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
          Päris tõredaks oled muutunud.
          Tuleb ette, eks ma panen smaili lõppu siis teinkord.

          Comment

          • Karikakar
            Vana Tegija
            • Jul 2009
            • 1235

            #875
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Kas keegi 888s mängib? Oleks üks hea pakkumine :D

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #876
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              muru - minu teada on chrome'l siuke add-on olemas, teiste kohta ei tea
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #877
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                Ning obv, look who's talking
                Seda minagi mõtlesin sinu postitust lugedes. Paljudes asjades oled sa vägagi "tihke" tüüp ja siis aeg-ajalt lööb välja selline külg, mis isegi minusuguse jaoks on mõistetamatu.

                Comment

                • Makuz
                  FPP Pro
                  • Jan 2010
                  • 214

                  #878
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  räägi asjast karikakar:D

                  Comment

                  • Karikakar
                    Vana Tegija
                    • Jul 2009
                    • 1235

                    #879
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    PM

                    Comment

                    • ok2aa
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1903

                      #880
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      Enesekontroll on vist selle võimaluse nimi ja see on kohe täitsa tasuta.


                      Muudel juhtudel võib google ja "parental control" aidata, keegi teine paneb koodi peale vms.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #881
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        Seda minagi mõtlesin sinu postitust lugedes. Paljudes asjades oled sa vägagi "tihke" tüüp ja siis aeg-ajalt lööb välja selline külg, mis isegi minusuguse jaoks on mõistetamatu.
                        Kle jah, ma pole kaugeltki perfektne ja mõttetuid lollusi olen teinud nii palju, et enam pole häbigi nende pärast. Aga püüan end parandada ja progressi on näha.

                        Comment

                        • MagicFriend
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2010
                          • 369

                          #882
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          muruntau on tihke.

                          hahaha, head huumorit ka sekka :D

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #883
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
                            muruntau on tihke.

                            hahaha, head huumorit ka sekka :D
                            See ei olnud huumor, see oli respect.

                            Comment

                            • MagicFriend
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2010
                              • 369

                              #884
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              See ei olnud huumor, see oli respect.

                              Kyynilisus kuubis :)

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #885
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Aga tee well. Endise mängurina on sinult päris palju küsida ja oleks kindlasti väga huvitav lugemine. Well ei tähenda, et pead kõik patult südamelt ära rääkima. Alati saab välja vingerdada.
                                Tead ma olen päris palju erinevatele variantidele mõelnud. Siis, kui joon on neid mõtteid eriti palju ja järgmine hommik ärgates on esimene mõte, et oot-oot, mida ma nüüd kokku kirjutasin. Vanasti oli esimene mõte, et mida ja kui palju ma kaotasin. Well koos päevikuga oleks igati ok lahendus, kuid ma pole võitev mängija (30K€+ to go). Samas well koos päevikuga oleks nkn ainulaadne lahendus, seega kas ei või ja ? Keerutama ei hakka, minimaalselt 66,66% küsimusi saavad ausa vastuse ja maksimaalselt 33,33% küsimusi saavad "ei soovi vastata" vastuse. oluline on ka see, et kõik küsimused peavad puutuma ainuüksi mind, muudel juhtudel on küsimused samuti teretulnud, kuid "ema,isa,lapse,venna,õe,onu.tädi, jne." puhul otsustan mina võimalusel koostöös nendega, kas vastata või mitte.

                                Comment

                                Working...