Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***
Kui keegi ei tea milles asi - siis täna on täielik kuuvarjutus. Ma kohe suitsu tegema ja raporteerin.
Algselt postitas ziimukaz
Vaata postitust
TC
Comment