Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***
Tean yeh, ei kustutanudki vaid tegin nipiga pelmeene :D
Tõmbasin kapuutsiga dressika selga, keerasin pliidi kinni ja tõstsin panni ära pealt :D.
Seda pritsis pmst laeni välja ja terve köök sitane. Praegu sain enam vähem korda juba, aint põrand läigib nagu vahatatud oleks.
Tean yeh, ei kustutanudki vaid tegin nipiga pelmeene :D
Tõmbasin kapuutsiga dressika selga, keerasin pliidi kinni ja tõstsin panni ära pealt :D.
Seda pritsis pmst laeni välja ja terve köök sitane. Praegu sain enam vähem korda juba, aint põrand läigib nagu vahatatud oleks.


Comment